Samsung Gt-S5253 Wave 525 Program ve Oyun Yükleme

Sponsorlu Bağlantılar

daviddd

Üye
eyvalla

scimitar1

Üye
samsung sayfasından kies i indir oradan yukleyebilirsin

B4H4

Üye
IPhone 3gs bile kullanmış biri olarak. Bu Telefona Puanım 10 üzerinden 9. Tüm özellikler , menü akışı ve kullanışı Muazzam. Eline bile almadan telefonu kötüleyen kişilere kanmayın. Enfes bir telefon. Ne istesem yüklüyor kuruyor ve sorunsuz işletiyorum. Kamerası mükemmel. Çözünürlük harika. Wifi süper ötesi. 3 kat yukarımdaki komşumdan sorunsuz Wifi kullanıyorum. Multitouch süperden öte. LCD Multitouch ekrana sahip olması zaten herşeyden daha güzel.

bahtr

Üye
Telefonun içinde "Samsung Apps" menüsü var. Oraya girdiğin zaman free yani ücretsiz oyunların uygulamaların hepsini indirebilirsin. Ben de ilk aldığımda telefonda hiç birşey yoktu neredeyse.

kardes benım telefonda ben neden samsung apps a gıremıyorum acaba bı program fln mı gerekıyor bı yardımcı olursan sevınırım

bukelemun_87

Üye
arkadaslar bende bu cihazı yeni aldım cıhazda gps e uygun programı bulamadım veya yapamadım ndrive programı bizim cihazlarada olurmu teşekkürler

kursadkoksoy

Üye
ya arkadaşlar benim daha garip bi sorum olacak. ben oyunları indirdim bi kısmını beğenmedim.. şimdi telefondan silemiyorum nasıl silindiğini bilen var mı?

dla11

Üye
ya arkadaşlar benim daha garip bi sorum olacak. ben oyunları indirdim bi kısmını beğenmedim.. şimdi telefondan silemiyorum nasıl silindiğini bilen var mı?
menüye gel orda düzenle yada yuvarlak ayar simgesine bas ordan kaldırmak istedğin ugulama üzerine gel çizgiye bas

koreli20

Üye
merhaba arkadaslar wawe 5253 te msn messenger pragramı varmı yardımcı olursanız sevınırım tesekkurler

kart12345

Üye
hjkkjkjjhk

abdulkadir24

Üye
pekiii bluetooth ile oyunattığında mesajlardan direk yükleme oluyor mu? (n73 öğle idi):sarıl::sopa:

egemenman

Üye
kardeş artık o 525 te hiç sorun yok uygulamalar fazla ve kalitesi yüksek samsung wawe alcaksan wawe 5253(525)i tavsite ederim:naughty::ehe

----------Eklendi @ 14:05:09 ---------- Yazıldı @ 14:03:28 ----------

kardeş artık o 525 te hiç sorun yok uygulamalar fazla ve kalitesi yüksek samsung wawe alcaksan wawe 5253(525)i tavsite ederim:naughty::ehe :ehe

----------Eklendi @ 14:05:24 ---------- Yazıldı @ 14:05:09 ----------

kardeş artık o 525 te hiç sorun yok uygulamalar fazla ve kalitesi yüksek samsung wawe alcaksan wawe 5253(525) tavsite ederim:naughty::ehe :ehe

kalmah_hades

Üye
arkadaşlar bende wave 525 kullanıyorum ama telefonun kendi facebook sayfası iyi değil o yüzden bolt yükledim memnun sayılırım aynı pc deki gibi ama bazı işlemleri yapamıyorum ana sayfa olsun başkasının iletisinin altına yorum yazıyorum ama gönderme butonu çıkmıyor telefonla enter yapıyorum olmuyor ne yaptıysam olmadı bu modele uyumlu bildiğiniz gelişmiş bir internet tarayıcı varmı bildiğiniz şimdiden teşekkür ederim

yunuscanlar

Üye
[/B].com

qwn3r

Üye
Değerli Arkadaşlar aşağı yukarı 6 günlük bir Samsung Gt-S5253 Wave 525 kullanıcısıyım. Bu telefonla ilgili program ve oyunları nerden bulurum ve nasıl yüklerim. Veya uyumlu olan bir model var mı? Onun program ve oyunlarını kullanabilir miyiz? Şimdiden teşekkürler..
evet arkadasim wapdam.com dan ulasabilirsiniz kendi siyemdir iyi eglenceler

0003farukka

Üye
Arkadaşlar :

1: Ben telefonumu samsung kies le deil yığın bellekle bağlıyorum ve uygulama yüklemek için wifi yi açıp direk telefona yüklüyorum

2: Temaları menüdeki Samsung Apps dan yükleyebilirsiniz

arsenic07

arsenic07

Üye
allah senden razı olsun kardesim uzun zamandır nerde bulurum diye dusunuyorum cok sagol

okankoc

okankoc

Üye
bulan varsa banada yardımcı olsun arkadaslar lütfen :D

aykt

aykt

Üye

Maxicep.com - Samsung Kies - Uygulama Yükleme İşlemi Başarısız Oldu Hatası
Samsung Wave 525 GT-S5253 model telefonum var. Samsung Appsden ücretsiz uygulama yükleme istiyorum yükle diyorum doluyor doluyor sonra Uygulama Yükleme İşlemi Başarısız Oldu Hatasını veriyor. Hepsinde aynı oyunlarda da programlarda da. Hafızam boş 6,5 GB hafıza kartında, 102 mb kendi hafızası var boşta.

ilk defa böyle bi hata görüyorum :/ kies arada sorun çıkarıyo ama buda onlardan birimi acaba veya telefonun içindeki appsı kullanabilirsin. java oyunları deneyebilirsin.pcden indirip telefonun others klasörüne at sonra telefondan girip yükle

Üst Alt