SAMSUNG GT-S 5620 Monte

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
lineralgebraa

lineralgebraa

Üye
    Konu Sahibi
SAMSUNG GT-S 5620 Monte
SAMSUNG GT-S 5620 Monte batarya problemi yaşıyorum telefonda sim kart takılı olduğu zaman telefon bataryası birgün bile zor gidiyor telefonun sim kartını çıkardığım zaman telefon 3 gün normal bir şekilde çalışıyor ve bazı uygulamaları açık bırakıyorum (radyo wifi bluetooth ) şimdiden teşekkür ederim yardımcı olursanız sevinirim.

baranselona

baranselona

Üye
bedede bi gün böyle bişey olmuştu sabah fulldu akşam bitti ama anladım ki bazı güncelleştirmeler açık kalmış sonra güncelleştirmeleri kapattım ve bi daha böyle bişey olmadı.
önce widget güncelleştirmelerini kapatmanı tavsiye ederim(sürekli güncelleme yapıyor olabilir diye)
sonrada GPS ayarlarınn otomatik indrmesinide kapat (gps den veri indiriyo olabilir)
bide internet ayarlarında falan göz atmanı tavsiye ederim biraz hurcalarsan çözebilirsin bu sorunu
anlıyacağın internetten dolayı oluyor genelde güncelleştirmeler açık bırakıldığında telefon sürekli bişeyler güncelliyor veya güncellemeye ÇALIŞIYOR olabilir şahsen bende böyle olmuştu
telefonu kapatıp aç bu işlemlerden sonra geçebilir bende geçmişti...

lineralgebraa

lineralgebraa

Üye
    Konu Sahibi
verdiğin bilgiler için teşekkür ederim hemen ayarlarını yapacam ben vodafon kullanıyorum 3g yazısından da kaynaklana bilir mi ?

baranselona

baranselona

Üye
benim hattım türkcell vodafone hakkında bi bilgim yok ama sorunun hattı takınca oluyorsa büyük ihtimalle internet ayarlarında bi hata olabilir 3g ile fazla alakası olacağını zannetmiyorum ama vodafone un 3g ye özel işlemleri varsa ve senin hattın sürekli bunları takip etmeye ayarlıysa ondan da olabilir...

lineralgebraa

lineralgebraa

Üye
    Konu Sahibi
internet ayarlarınıda sıfırladım olmadı batarya hemen bitti garantiye gönderecem başka çaresi yok yardımların için teşekkür ederim.

baranselona

baranselona

Üye
evet en mantıklısı bu olur garanti bunu için var zaten

Sertug1991

Sertug1991

Üye
valla ben çok sık mesajlaşmama rağmen 3 gün gidiyor

TasteKiN

TasteKiN

Üye
Ben sürekli mesaj atıp sürekli oyun oynayıp gazeteleri cepten internet ile okuyan biri olduğum halde en az 2 gün gidiyor :D

lineralgebraa

lineralgebraa

Üye
    Konu Sahibi
problem 3g yazısındanmış iptal ettim şimdilik iyi gidiyor :)

Sertug1991

Sertug1991

Üye
Bendede 3g yazısı var ama 3 gün gidiyor masallah :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt