samsung gt n8000 3g yurt dışından alınma


Azizerdem

Üye
    Konu Sahibi
herşeyden önce herkese merhaba foruma 15 dakika önce üye oldum forum kullanmasını pek bilmem velhasıl konu elimde yurt dışından gelme eski sayılır samsung gt n8000 3g tablet var üzerinde 4.0.4 andiroid sürümü var güncelleme almıyor ve artık internetle pek işi olmuyor neredeyse hiç bir siteye girmiyor andiroid sürümünü yükseltmek için stabil bir rom arıyorum blamıyorum tabletin yapım numarası N8000XWALI4 Bİ el atın link verin indirip yükseltim
 
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Arama yaptım fakat bende başka android sürümüne sahip rom bulamadım, umarım bulunabilir.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt