Samsung Gear VR Tanıtıldı

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Sinematik bir sanal gerçeklik ortamı yaratan yeni nesil giyilebilir teknoloji ürünü, Samsung Gear VR Innovator Edition’ı bugün görücüye çıkardı.Galaxy Note 4 ile çalışacak olan Gear VR artırılmış gerçeklik sayesinde kullanıcısına farklı bir deneyim sunmayı planlıyor.Telefonu Gear VR’a yerleştirdiğinizde ekranı, gözlüklerinizin ekranı halini alıyor.

JK Shin konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı: “Mobil teknoloji deneyimi ile ilgili beklentilerin çok ötesine geçen Samsung Gear VR, Gear serisinin yenilikçiliğinin de güçlü bir yansıması. OculusVR ile gerçekleştirdiğimiz ortaklık sayesinde, bu olağanüstü üç boyutlu mobil içerik deneyimini tüketicilerimize sunabilmemiz mümkün oluyor.”
 
  • Beğen
Tepkiler: -Empat-
Neisseria.Ps

Neisseria.Ps

Üye
Real Racing 3'te araba içinden görünüm var mıydı? Bu gözlükle çok iyi gider oyunlar.
 
  • Beğen
Tepkiler: müzayid_fb ve Nextman
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Real Racing 3'te araba içinden görünüm var mıydı? Bu gözlükle çok iyi gider oyunlar.
Evet olduğunu hatırlıyorum :oke:

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız
 

Ekli dosyalar

  • Beğen
Tepkiler: -Empat-
chita_man

chita_man

Üye
Tam pislik strateji niye bütün note serisi destek vermemiş . Halbuki otg ile mümkün .
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt