Samsung Galaxy Y Nasıl ??

• 14 Ekim 2012
  • 1311 Okunma
  • 9 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. arkadalşlar şuanda bende chat 335 var onu verip Galaxy Y alacağım sizce nasıl bir telefon internet hızı nasıl?

Yazan: kaan5897
  2. ben iyi degil çünkü 256mb ram var galaxy ace galaxy y birde elindeki telefon samsung un en berbat androidleri aslında iyiler ama ramları düşük oldugu için gerçek bi android gibi kullanamazsın

3. ama fiyat sorunu var bence görünüşü güzel ben sadece internet için alıyorum şimdiki telefonumun internet hızı berbat 350 tl den fazla veremiyorum malesef

4. galaxy y güzel telefon kardeşimde var sorunsuz kullanıyo ve internet hızını dert etme opera mini kur o yeter

5. ekran çözünürlüğü düşük.o yüzden gio tavsiye ederim.gio daha iyi.

6. bencede fakat 350 liradan fazla veremem diyo malesef

7. gio da 400lira.bence para biriktir.gio al.sonra gio almadim diye cok pisman olursun

seytan_avcisi ve demirkan_1999 bunu beğendi.
  8. galaxy y
    832 Mhz
    290 Mb Ram
    256 K Renk Cozunurlugu
    Galaxy gio
    800 Mhz
    278 Mb Ram
    16 Milyon Renk Cozunurlugu
    Umarim yardimci olmusumdur

- - - Eklendi - - -

ya da istersen 100 lira daha koy galaxy mini 2 al
    800 Mhz
    512 Mb Ram
    Android 4.1 Jelly Bean Destekli

9. bak bence eğer paran varsa 700 kağıt a samsung galaxy wonder i8150 al bende 20-21 ekimde alacağm . samsung galaxy wonder dedğim bu telefon uygun fiyata olup en iyi android telefondur.ben çok araştrdm yine samsung galaxy mini 2 falanda alablrsn ama ...

10. zaten galaxy gio ve galaxy mini 2 ye de bakacağım galaxy w ye bende baktım ama eski telefonumu sattım o yüzden zamanım yok para biriktirmem imkansız

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
18/10/2018 - 05:33