samsung galaxy w öneri

Sponsorlu Bağlantılar

AsHighAsHonor

Üye
bu sacmalıkta yeni çıktı çift çekirdek 1.4 Ghz

2 x 1.4 = 2800 oha

note 2 4 x 1.4 = 4160 yuh

hocam o işlemciler neye göre hesaplanıyor bilmiyorum ama hepsi çalışmıyor galaxy s3 te 4 çekirdek normalde hiç kasmaması gerekir ama kasabiliyor bu ne perhiz bu ne lahana turşusu :dry:

torrentz'den arayıp bulmuştum ordan indirdim

Hocam rica etsem benim için bir daha bulabilirmisiniz? dün torrentz dan buldum 1 tane indirdim yine olmadı 1gün içinde 5 tane sd kart dosyası 20yi aşkın apk denedim veya ismini verebilirmisiniz dosyanın duruyorsa

ali54st

Üye
    Konu Sahibi
hocam bende geçen yaz 0 ını aldım k.bakmasınlar ama burdaki arkadaşlar baya sallamış telefona rom atmadan önce temple run subway gbi oyunları sorunsuz hiç takılmadan oynuyordum the amazing spiderman de kasıyodu şimdi cm9 yükledim fifa 12 spiderman batman most wanted hepsini bir gram takılma olmadan çalıştırıyor mükemmel bir performansı var root konusuna gelince cm9 romda sd kart swaplamana gerek kalmıyor kendisi ayarlarından hallediyor sne ayarlıyorsun ben telefonu rootladım bataryası şişmişti garantiye vermeden önce unroot ettim telefonu sıfırladım verdim kabul ettiler anlamadılar ayrıca sıfırlamaya gelince zaten garantide sfırlıyorlar bende anlamasınlar diye sıfırlayıp sildim herşeyi öyle verdim yediler güzelce :ehe

- - - Eklendi - - -
iyiyimis root link verirmsin kardeşim rica etsem

-Emre

-Emre

Üye
işlemciler öyle hesaplanmaz . 800 mhzlik bir çift çekirdek işlemci asla 1600 mhzlik performans veremez.

Sana şunu söyliyim. ben wonderı sıfır aldım. hiç de pişman değilim.

CM 10.1 kur ve jelly bean gpu driveri yükle oyunlarda hep gpu kullan bak bakalım bir tane oyun bile kasıyor mu.

bilmeden konuşmayın !

AsHighAsHonor

Üye
hocam bende geçen yaz 0 ını aldım k.bakmasınlar ama burdaki arkadaşlar baya sallamış telefona rom atmadan önce temple run subway gbi oyunları sorunsuz hiç takılmadan oynuyordum the amazing spiderman de kasıyodu şimdi cm9 yükledim fifa 12 spiderman batman most wanted hepsini bir gram takılma olmadan çalıştırıyor mükemmel bir performansı var root konusuna gelince cm9 romda sd kart swaplamana gerek kalmıyor kendisi ayarlarından hallediyor sne ayarlıyorsun ben telefonu rootladım bataryası şişmişti garantiye vermeden önce unroot ettim telefonu sıfırladım verdim kabul ettiler anlamadılar ayrıca sıfırlamaya gelince zaten garantide sfırlıyorlar bende anlamasınlar diye sıfırlayıp sildim herşeyi öyle verdim yediler güzelce :ehe

- - - Eklendi - - -
iyiyimis root link verirmsin kardeşim rica etsem
hocam link atamıyorm reklam içerikli falan filan diyorlarda google amcamıza galaxy w root yazın zaten bütün çıkanlar doğru ama şuna dikkat edin en koaly yöntem update.zipi telefona atıp recovery moddan yapmaktır kolay gelsin
işlemciler öyle hesaplanmaz . 800 mhzlik bir çift çekirdek işlemci asla 1600 mhzlik performans veremez.

CM 10.1 kur ve jelly bean gpu driveri yükle oyunlarda hep gpu kullan bak bakalım bir tane oyun bile kasıyor mu.

bilmeden konuşmayın !
hocam gpu driver falan ne oluyor bu konuda bilgim yok cm9 ics kullanıyorum gpu konusunda aydınlatırmısınız

ali54st

Üye
    Konu Sahibi

bilmeden konuşmayın !

emre link verirmsin o dediklerinin :D

herqelesaw02626

Üye
linlerini atsana