Samsung galaxy w cm10.1 Durum çubuğuna parlaklık sürgüsü ekleniyor mu?

 • 1 Nisan 2013
 • 2597 Okunma
 • 6 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Arkadaşlar bu bölümde yardım sayfası göremedim buraya açmak zorunda kaldım konuyu yeniyim forumda kusuruma bakmazsınız umarım. Ya merak ettiğim ben cm 10 da görmüştüm durum çubuğuna parlaklık sürgüsü eklemek diye bu roma ekledim ama olmadı tekrar yüklemek zorunda kaldım romu. Bileniniz varsa bunu kullanan herhangi bir şekilde ekleyebilceğini düşünen biri gerçekten yardımcı olursa çok memnun olurum . Açıkcası ben bu muabbeti çok seviyorum . Rom yüklememin sebebi oydu cm9 build 6 yükledim onda olmadı sonra gördüm cm 10 için varmış. Dün gece cm 10.1 çıktığını öğrenince direk yükledim . Ama bundada yok o sürgü yine . ( yanlış anlaşılmasın bildirim çubuğunu sağa sola kaydırarak parlaklığı ayarlamaktan bahsetmiyorum ) Direk sürgü şeklinde s3 tarzı telefonlarda olan bir sürgü . Eğer bilen varsa lütfen söylesin çok araştırdım ama bulamadım hiçbir yerde.
   


  Yazan: YeAT
 2. Bilen biri yok herhalde
   
 3. Arkadaşım o sürgüye gerek yok bile ben galaxy w kullanıyorum stock rom olmasına rağmen bildirim çubuğu üzerine ileri geri yapınca ışık artıp kısılıyor
   
 4. var!! :)
  sadece buda deyil batarya gösterdiği ikonu bile değiştiriyor!!
  burdan zıp dosyasini indir ve CWM Recovery ile yükle
  not tel rootlu olmalı
  Файлы/Alex51910
   
 5. batarya ikonu falan değiştirmek değilde benim tek istediğim durum cubuguna parlaklık sürgüsü koymak . bu nekadar güvenilir ve galaxy w cm10.1 ile uyumlumudur telefona bi sıkıntı vermesin sonradan ?

  Arkadaşım ben baktımda xperia iiçin diyor bu ?
   
 6. bence wonder üçünde uyumlu!
  ama 4+ üzeri olmalıdır
  sen önce CWM ile romu yedekle sonra bunu yükle!
  zaten hoşuna gitmese eski aldığımız yedeği tekrar yükle tamamdir :)
   
 7. gerek yok
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
17/01/2019 - 06:28