Samsung Galaxy S9, Kılıf Üreticisi Tarafından Tekrar Sızdırıldı

 • 24 Aralık 2017
 • 253 Okunma
 • 2 Cevap

 1. Samsung'un amiral gemisi Galaxy S9'un Yeni görüntüleri, aksesuar üreticileri tarafından yeniden sızdırıldı.

  < Resmi açmak için tıklayın >

  Oixaxar ve MobileFun adlı aksesuar üreticileri tarafından, Samsung Galaxy S9 tasarımını gösteren görüntüler sızdırıldıktan sonra, başka bir aksesuar üreticisi olan Ghostek, yakında çıkacak olan Samsung amiral gemisine ait kılıf görüntülerini paylaştı. Ghostek tarafından üretilen kılıflar, dayanıklı yapıları ile dikkat çekiyor.

  < Resmi açmak için tıklayın >


  Görüntüye göre, Galaxy S9 tasarımı, Galaxy S8 ile hemen hemen aynı kalacak ve önemli bir değişiklik olmayacak. Infinity Display 18.5: 9 en-boy oranını koruyacak ancak altta ve üst çerçevelerinin, Galaxy S8'in kıyasla biraz daha ince olacak. Bixby tuşu sol tarafta ses tuşları ile birlikte yer alırken, güç tuşu ise sağ tarafta yer alacak.

  Arka taraftaki kamera ünitesi ve parmak izi tarayıcının kombinasyonu, Galaxy A8 ikilisinde de gördüğümüz gibi daha kullanışlı bir görünüme sahip. Ancak, Galaxy S8'de olduğu gibi tamamen düz olmak yerine biraz çıkıntılı olabilir.

  < Resmi açmak için tıklayın >


  Samsung, USB Tip-C bağlantı noktası ve hoparlörün yanında 3.5 mm kulaklık girişine de Galaxy S9'da yer vermeye devam edecek. Ghostek tarafından şimdilik sadece küçük ekranlı Galaxy S9 için görüntüler yayınlanmış olsa da şirketin arka tarafında çift kamera kurulumuna sahip Galaxy S9 + için de üretim yapacağı belirtiliyor.
  Samsung Galaxy S9, Kılıf Üreticisi Tarafından Tekrar Sızdırıldı
   


  Yazan: Buğra
  sinan yüksel bunu beğendi.
 2. Yeni moda, cep telefonu sektöründe haberi sızdırarak vermek :)
   
  Buğra bunu beğendi.
 3. Aynen bunları herhangi bir kullanıcının sızdırdığını düşünmüyorum. Direkt firmadan bir şekilde sızdırıyorlar kasti olarak
   

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
17/01/2019 - 14:11