Haber Samsung Galaxy S8'in Basın Görseli İnternete Sızdırıldı

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy S8'in Basın Görseli İnternete Sızdırıldı
İnternete sızdırılan Galaxy S8'in basın görseli, uzun boylu bir telefona işaret ediyor. Tasarımı gözler önüne seren Galaxy Sgörsel,

Birkaç gün önce İspanya'nın Barselona kentinde düzenlenen Mobil Dünya Kongresi’nde Samsung, Galaxy S8 akıllı telefonun 29 Mart tarihinde düzenlenecek UNPACKED etkinliğinde resmi olarak tanıtılacağını açıklamıştı. Samsung, yeni amiral gemisinin adından bahsetmedi ancak yeni telefonun büyük ihtimalle Galaxy S8 adıyla geleceği biliniyor.

https://www.maxicep.com/galaxy-s8in-29-mart-tarihinde-duyurulacagi-dogrulandi
Galaxy S8'in 29 Mart tarihinde duyurulacağı doğrulandı
Bugün ise görünüşe göre Galaxy S8'e ait olduğu düşünülen bir basın görseli internete sızdırıldı. Evan Blass (@evleaks) tarafından ortaya çıkarılan bu görselin, Samsung'un yeni amiral gemisi Galaxy S8'in tanıtımında kullanacağı resmi basın görseli olduğu belirtiliyor. Tekrar hatırlatmamız gerekirse Evan Blass, yıllar içinde paylaştığı bilgilerin doğru çıkması sayesinde bu alanda ciddi bir üne sahip. Dahası bu görüntü, Galaxy S8'e ait olduğu belirtilen ve daha önce paylaşılan bir çok görüntü ile de uyumlu görünüyor.

Samsung'un yeni nesil amiral gemisinin 5.8 inç ekranlı bir versiyonu ve Galaxy S8 + adını alması beklenen 6.2 inçlik bir versiyona sahip olması bekleniyor, ancak burada sahip olduğumuz görseli ait modeli bilmiyoruz. Ancak her iki telefonun da farklı boyutlarda olsalar da aynı tasarımla geleceğini düşündüğümüzde, bu görselin her iki telefon için de yeterli bilgiyi verdiğini düşünüyoruz.

Yukarıdaki görselde de görebileceğiniz üzere Samsung Galaxy S8, bir çok standart telefonun aksine uzun boylu bir ekrana sahip, bu da Galaxy S8'in 18:9 (2:1) ekran en-boy oranına sahip olabileceği anlamına geliyor. Açıkçası bu duyurusu yapılan LG G6 ile aynı ekrana işaret ediyor ve LG G6'nın görselleri de yine duyurudan önce Evan Blass tarafından paylaşılmıştı. LG G6 ve Samsung Galaxy S8'in ekranı arasındaki en büyük fark ise Galaxy S8'in çift kavisli ekrana sahip olması. G6 ise tamamen düz bir ekrana sahip.

Geçtiğimiz günlerde hem Galaxy S8 hem de Galaxy S8 + için sızdırılmış özellik listesi ortaya çıkmıştı ve bu telefonların çok güçlü akıllı telefonlar olacağı gayet açık. Samsung'un yeni amiral gemi akıllı telefonları için neler planladığını bir ay içinde kesin olarak öğreneceğiz.
Samsung Galaxy S8'in Basın Görseli İnternete Sızdırıldı

yeumyang

yeumyang

Moderator
Bu cihazların ekranları daha ne kadar büyüyecek cebe çantaya sığmıyor zaten 5.8 inç çok büyük bence

• Beğen
Tepkiler: Buraxlive ve Buğra
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Bu cihazların ekranları daha ne kadar büyüyecek cebe çantaya sığmıyor zaten 5.8 inç çok büyük bence
Normal Bence :bilmm Yani Sınırda Hatta Ortalama Bir Pantalonda Sıkıntı Olmaz Bence.

• Beğen
Tepkiler: Buğra
yeumyang

yeumyang

Moderator
Normal Bence :bilmm Yani Sınırda Hatta Ortalama Bir Pantalonda Sıkıntı Olmaz Bence.
Ben Z3 Compact kullanıyorum o bile büyük geliyor 5 inç ideal büyük ekran isteyenlere 5.5 inç yeterli diye düşünüyorum

• Beğen
Tepkiler: Buğra ve DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Ben Z3 Compact kullanıyorum o bile büyük geliyor 5 inç ideal büyük ekran isteyenlere 5.5 inç yeterli diye düşünüyorum
6"de Tek Sıkıntı Cihazın Basınçdan Ekranı Patlayabilir.Bana Kalsa Bende 5.5 6" Kullanmam 1020 Bile BÜyük Geliyo Banada

• Beğen
Tepkiler: Buğra ve yeumyang
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
S8 5.5 inç ekran ile gelseydi harika olurdu hem daha kibar hemde ince çerçeveleri ile herkese hitap ederdi.

ama 5.8 bana büyük geliyor

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
aman inşallah sonu note 7 gibi olmasında :ehe

• Beğen
emreli01

emreli01

Üye
Ön kısmının üstünde 6 tane bölüm var sensörler felan ön kamera olarak 2 kamerami bulunduruyor

▂ ▄ ▅ ▆ ▇ █ [_£_M_[emoji768]_£_] █ ▇ ▆ ▅ ▄ ▂ ▁

Esendağlı

Esendağlı

Üye
6"de Tek Sıkıntı Cihazın Basınçdan Ekranı Patlayabilir.Bana Kalsa Bende 5.5 6" Kullanmam 1020 Bile BÜyük Geliyo Banada
Peki benim 1520 nasıl hem 6" hem de koşeli şimdi 5.2" lumia 950 aldım rahatım.

• Beğen
Tepkiler: Buğra ve DarkredBlue61
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Ahizenin altında ki SAMSUNG yazısı her zaman hoşuma gitmiştir fakat kaldırılmış.

• Beğen
Afşın

Afşın

Üye
Hologram ve ekran yansıtma teknolojisi ne zaman paylaşılırsa ekrn boylarının o zaman önemi olmaz diyorum kanımca.

SM-N910C ile uygulamasından gönderildi.

• Beğen
Tepkiler: teknolojibaronu ve Buğra

Üst Alt