Samsung Galaxy S5 Mini teknik özellikleri sızdırıldı: 4.5 inç ekran, Snapdragon 400, 1.5GB RAM

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy S5 Mini teknik özellikleri sızdırıldı: 4.5 inç ekran, Snapdragon 400, 1.5GB RAM
Samsung Galaxy S5 Mini teknik özellikleri Sammobile sitesi tarafından paylaşıldı.

Galaxy S5 Mini, SM-G800 model numarasına sahip olacak.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Samsung Galaxy S5 Mini'nin sızdırılan teknik özelliklerine bakacak olursak;

4.5 inç büyüklüğünde 720p çözünürlüğünde ekran, dört çekirdekli Snapdragon 400 işlemci ve 1.5GB RAM bulunuyor.

16GB dahili hafızaya sahip olan telefon 8MP çözünürlüğünde kamera ve 2MP çözünürlüğünde ön kamera ile geliyor. Android 4.4 KitKat işletim sistemi ile çalışan telefonun batarya kapasitesi 2,100mAh olarak karşımıza çıkıyor.

Son olarak bilgilerin henüz resmi olmadığını hatırlatalım.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: mesutgaga

mesutgaga

mesutgaga

Üye
her amiral modelinin minisi cıkıcak mı böyle .d

Siycey

Siycey

Üye
keşke snapdragon 400 değilde 600 olsaydı :)

• Beğen
Tepkiler: Burak Altun
TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
Compact gibi bi mini beklerdim :hmmm

• Beğen
Tepkiler: GDDR5

MaxipmaN

Üye
Ekran hem hdye geciyor hen de buyuyor artan mah 200 islemci de yeni bisey degil s4 mini gibi gider sarji

Invoke

Invoke

Üye
Yemin ediyom, çöp. :D (Pahalı olacak, fiyatını hakketmeyecek.)

• Beğen
Tepkiler: 0MG90, Burak Altun ve Dede
beytullah6767

beytullah6767

Üye
bu ne böyle dalga geçer gibi

DalvikCache

DalvikCache

Üye
849 TL olursa alınır :)

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
Motorola, Sony, HTC, LG, Samsung aralarında anlaşma mı yaptılar acaba 8 mp kamera koyalım, Snapdragon 400 de chipseti koyalım piyasaya sunalım mı demişler anlamadım gitti, kendi sınıfında tek artısı 1.5 gb rami. Tamam iyi hoş da bu orta segment diye geçen telefonların fiyatları 900 tl'yi geçtiği sürece kimse almaz etmez umarım bunun farkındadırlar.

• Beğen
Tepkiler: mehsevim
Enes

Enes

Üye
Kimse almaz etmez demeyin. S3 mini ve S4 mini için, sonuçta bu da S4-S3 yani çok iyi telefon şeklinde yorum yapanlar var. Yani donanım ayrıntısının farkında olan kitlenin büyük olduğunu zannetmiyorum.

• Beğen
Tepkiler: mehsevim ve Siycey
Siycey

Siycey

Üye
Kimse almaz etmez demeyin. S3 mini ve S4 mini için, sonuçta bu da S4-S3 yani çok iyi telefon şeklinde yorum yapanlar var. Yani donanım ayrıntısının farkında olan kitlenin büyük olduğunu zannetmiyorum.
aynen çevremde çok var öyle s3 mini en çok tutan telefon falan filan bide satıcının göz boyamasıyla alan çok olacaktır

• Beğen
Invoke

Invoke

Üye
Donanım kötü değil ki cihaz gayet iyi özelliklerde Snap 400 1.5GB Ram gayet iş görür.
Sorunlar:
1. Fiyatlandırma (S4 mini gibi olacaktır, yani kesinlikler değmez.)
2. Touchwiz (kasıyor hacı)
3. Tipe bak (Hadi bu kişisel)

• Beğen
Tepkiler: mehsevim, Burak Altun ve Siycey
Siycey

Siycey

Üye
Donanım kötü değil ki cihaz gayet iyi özelliklerde Snap 400 1.5GB Ram gayet iş görür.
Sorunlar:
1. Fiyatlandırma (S4 mini gibi olacaktır, yani kesinlikler değmez.)
2. Touchwiz (kasıyor hacı)
3. Tipe bak (Hadi bu kişisel)
3ünede katılıyom ama donanım kötü hacı s5 in minisine yakışmamış

• Beğen
Invoke

Invoke

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Siycey

yusuf1998x

Üye
fiyatına göre düşük kalır özellikleri eğer 900 lira olursa ok tutulur ama 1000 ve üstü olursa çöpe gider para

Burak Altun

Burak Altun

Üye
1'e niye katılmıyon? :D

Mini bu cihaz, orta seviye Snap 400 ne bekliyordunuz ki?
S4 mini'de de aynı olduğu için S5'in bir anlamı kalmıyor. En azından SnapDragon 600 olmalıydı. 720p ekranda iyi performans verirdi.

• Beğen
Tepkiler: Siycey
Seglopsi

Seglopsi

Üye
G2 mini'nin tegra modeli çok daha iyi bunlardan.

Üst Alt