Samsung Galaxy S4’ün SAR değeri belli oldu

 • 15 Mart 2013
 • 1252 Okunma
 • 10 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Samsungun son model amiral gemisinin kamerası, kasası, sızdırılan görüntüleri vs hakkında birçok konuda bilgi içerikli konular açmıştık şimdi ise sar değeri hakkında edindiğim bilgileri sizlerle paylaşacağım :)

  < Resmi açmak için tıklayın >  NewYork’ta düzenlenecek özel bir etkinlik bünyesinde resmiyet kazanacak olan Samsung Galaxy S4’e dair bilgiler su gibi akmaya devam ediyor. Tayvan’dan gelen son haberlerde ise cihazın SAR değerine dair bir takım bilgiler paylaşıldı.

  Buna göre Samsung Galaxy S4’ün SAR değeri 0.30W/kg. Bu rakam Galaxy S3’ten daha iyi zira bu cihazın SAR değeri 0.342W/kg olarak gerçekleşmişti. Bunun yanı sıra Samsung üretimi diğer cihazlardan Galaxy Nexus 0.303W/kg, Galaxy S2 0240W/kg ve Galaxy Note 0.209W/kg değerlerine sahipti.

  Samsung Galaxy S4 bu değer ile birlikte iPhone 5’e de ciddi bir üstünlük kurmuş oluyor. Apple’ın son çıkan iPhone’unun Avrupa’da satışa sunulan versiyonu 0.95W/kg, ABD’de satışa sunulan versiyonu ise 1.18W/kg değerlerine sahipti. SAR için ABD’nin belirlediği limit 1.6W/kg iken, Avrupa Birliği 2.0W/kg olarak belirliyor.
   


  Yazan: Mad EagLe
  Dede bunu beğendi.
 2. Tanıtımı izleyecekmisin Halis?
   
 3. Gece 2 de galiba nette canlı yayın verilicekmiş.
   
  Dede bunu beğendi.
 4. Başladı bile...
   
  PaTRoN23 bunu beğendi.
 5. Allah geç kaldık.. :) Bende bakayım şimdi.
   
 6. izleyemiyorumki yurttayım internet arkadan çekişli :D geniş banttan giremiyorum normalde 1'de kesiliyor zaten internet bugün unuttular sanırım :D
   
 7. konudan canlı yayın yapabilirsiniz başlığı değiştirebiliriz ya da yeni konu açabilirsiniz :)
   
 8. Başlığı değiştir sen Halis.
   
 9. Arkadaş yeni konu açtı.Sen bunu bırak böyle kalsın :)
   
 10. Tamamdır abi daha iyi öyle böylesi :)
   
 11. Gayet iyi
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
18/02/2019 - 21:58