samsung galaxy s2ye telden nasıl kitkat yüklerim

Sponsorlu Bağlantılar

punisioner92

punisioner92

Üye
    Konu Sahibi
samsung galaxy s2ye telden nasıl kitkat yüklerim
onclikle selamun aleykum benim simdi galaxy i9100 var elimde 4.1.2 surum yuklu(cwm mi bilmiyorum) kitkat yuklemeki stedim pc olmadan ama rom 7. asamada kaliyor ne yapmam lazim romun adi " cm-11-20140407-NIGHTLY-i9100.zip " gappspaketi " gapps-kk-20131031.zip" simdi benim rom orjinal olmadigi icin mi yukleyemiyorum yoksa baska bi sebebtenmi simdiden tesekkurler ayrica telefon orjinal(islemci mtk degil) olmasina ragmen cin mali Ayriyeten
ana bant surumu i9100xxls8
Kernel surumu 3.0.31-462349
se.infta@SEP-111 #3
SMP PREEMPT Tue Nov 6 02:42:23
KST 2012
Yapim numarasi JZO54K.I19100XWLSDcevap verecek varmi ozetle soylemek ithal bi galaxy s2 var elimde cm icin orjinal 2.3 mu yoksa 4.1 yuklemeliyim ayrica bu surumler turkiye surumu olsa olurmu bunlari yaptiktan sonra mi cm yuklemeliyim

Silinen Üye 2454346

Kapalı Hesap
bence rom yukleme cunku rom yukleye yukleye kullandıgın batarya ölür ve daha fazla sarj gıder root at telefona gereksız uygulamaları kaldır temız kullan :)

punisioner92

punisioner92

Üye
    Konu Sahibi
orasi oyle ama performans olarak jb cok ta iyi degil birde kurcalaya kurclaya bozdum google play ne calismiyor onun icin rom yuklemek istiyorum cevabin icin tesekkurler

tempdroid

tempdroid

Üye
Rom yüklenince batarya mı ölüyor ne alaka ve rom degistirmenin zararı var mı sık sık değiştirirsen fln

punisioner92

punisioner92

Üye
    Konu Sahibi
guc harcamalari filan farkli olacagi icin pil omrunde degisme olabilir ama illa azalacak diyede bir sey yokki internette ne pil omru uzun rom filan dolaniyor yani

Üst Alt