Samsung Galaxy S2 Android Güncellemesi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

drenes54

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy S2 Android Güncellemesi
Merhaba arkadaşlar ben forumda yeni sayılırım .Bir sorum olacaktı sizlere..
Samsung galaxy s2 cihazım var android 4.0.4 sürümü kullanıyorum 4.1 veya 4.2 sürümüne geçiş geldi mi gelmedi mi ne zaman gelecek?

Yada telefonum root lu . Orjinal olmayan yollardan yapabileceğim yol varsa söyleyin yardımcı olun lütfen ..
:)

0cengaver0

Üye
Guncellemenın deneme surumu cıktıda kendısını beklıyoruz custom romlar var deme ıstersen kolaygele

Silinen Üye 524728

Silinen Üye 524728

Kapalı Hesap
Android hakkında pek bilgim yok ama Galaxy S2 için Android 4.1.1 güncellemesi gelicek. Muhtemelen mart,nisan ayları gibi gelir güncelleme.

erhank98

erhank98

Üye
Android hakkında pek bilgim yok ama Galaxy S2 için Android 4.1.1 güncellemesi gelicek. Muhtemelen mart,nisan ayları gibi gelir güncelleme.
ne martı ne nısanı hocam ocak ayında gelecek yazıyor sammobilede

salihbicak

Üye
ocak diye duymustum ama beklemenin manasi yok deyip leak 4.1.2 yi kurdum canavar gibi beklemeye deymez ayni s3 telefonu kullanirken zevk aliyorsunuz hem gorsel hem islev acisinsan bu guzel bir rom olmus

drenes54

Üye
    Konu Sahibi
salih 4.1.2 i nasil kurdun bilgi verir misin?

Silinen Üye 524728

Silinen Üye 524728

Kapalı Hesap
ocak ayında dağıtılmaya başlar, mart ayında herkese gelmiş olur.

Silinen Üye 524728

Silinen Üye 524728

Kapalı Hesap
kiesle herkese ulaşmazmı ocakta dağıtılırsa

kimi kullanıcıya biraz daha erken, kimisine ise biraz daha geç gelebiliyor güncelleme. Mesela Galaxy S3'e Android 4.1.2 geleli 1-1,5 hafta oluyor. Fakat daha güncelleme gelmeyen S3 de biliyorum ben şuanda.

skywalker06

skywalker06

Üye
Ocakta çıkarsa en geç şubatta gelir Türkiye'ye daha uzamaz güncelleme olayı çok farklı ama Türkiye'ye yine hızlı geliyor galaxy ace 2de 2.3.6 güncellemesini Türkiye'de ağustosta çıktı bazı ülkelere aralıkta hala 2.3.6 güncellemesi yeni çıkıyordu birde Samsung S2'yi bekletmemesi gerekiyor bir an önce ulaştırmaya çalışacaktır aynı zamanda Note 1 kullanıcılarına.

kturan24

Üye
bende samsung telefonumda aynı problemleri yaşıyordu,11820 telefon numarasını aradım gerekli işlemleri gerçekleştrdiler,

umutttt16

umutttt16

Üye
Arkadaşlar benım telefonda yurt dışı gelışlı sahte IME var güncelle diyorum hiç güncelleme gözükmuyo ne telefondan ne kiesden 2.3.6 sürümü var tel root lu neden böledir acaba bilen arkadaşlar bi yardımcı olabilirmi?Birde merak ettiğim bi şekilde güncellersem şebeke sorunu falan filan bişe olurmu bi hal çaresi yokmu bu işin ??

erhank98

erhank98

Üye
kies ile güncellemeyi denedinmi
bu arada telefon rootlu iken telefon güncelleme alamaz

skywalker06

skywalker06

Üye
Arkadaşlar benım telefonda yurt dışı gelışlı sahte IME var güncelle diyorum hiç güncelleme gözükmuyo ne telefondan ne kiesden 2.3.6 sürümü var tel root lu neden böledir acaba bilen arkadaşlar bi yardımcı olabilirmi?Birde merak ettiğim bi şekilde güncellersem şebeke sorunu falan filan bişe olurmu bi hal çaresi yokmu bu işin ??
Root olduğu için almaz unroot yapman lazım ondan sonra alacaktır eğer hala almıyorsa dan uygun rom'u indirebilirsin kullandığın ülkeye göre

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Kies e baglanılmıyor ...
Neden arkadaşlar .?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt