Haber Samsung Galaxy S10 ve S10+ resmi olarak duyuruldu

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy S10 ve S10+ resmi olarak duyuruldu
Samsung'un merakla beklenen akıllı telefonları Galaxy S10 ve S10+ bugün resmi olarak duyuruldu.

Haberin Detaylarına Ulaşmak İçin => Samsung Galaxy S10 ve Galaxy S10 Plus Tanıtıldı İşte Özellikleri

Karşınızda Galaxy S10 ve S10+;

Galaxy S10 karşımıza 6.1 inç büyüklüğünde, 1440 x 3040 piksel çözünürlüğünde, 551 ppi değerine sahip, Dynamic AMOLED teknolojili, Corning Gorilla Glass 6 ile korunan ekran ile çıkıyor. 149.9 x 70.4 x 7.8 mm ölçülerinde olan telefonun ağırlığı ise 157g.

Galaxy S10 gücünü Qualcomm Snapdragon 855 işlemcisinden alıyor. 8GB RAM ve 128/512GB dahili hafıza seçeneklerine sahip olan telefon Android 9.0 Pie işletim sistemi üzerinde Samsung One UI arayüzünü kullanıyor.

Galaxy S10'un arka tarafında üç farklı kamera yer alıyor. 12MP F1.5/F2.4 ana kamera, 12MP F2.4 telepoto kamera ve 16MP F2.2 geniş açılı olmak üzere üç kamera bulunuyor. Telefonun ön yüzünde ise 10MP çözünürlüğünde selfie kamerası yer alıyor.

3.300mAh batarya kapasitesine sahip olan Galaxy S10, 21 Şubat tarihinde 899$ fiyat ile ön siparişe sunulacak. 8 Mart tarihinde ise telefonun sevkiyatı başlayacak.

Galaxy S10+ ise farklı olarak 6.4 inç büyüklüğünde ekran ile karşımıza çıkıyor. 157.7 x 75 x 7.8 mm ölçülerinde olan telefon 175 g ağırlığa sahip.

Gücünü aynı şekilde Qualcomm Snapdragon 855 işlemcisinden alan Galaxy S10+ 8GB/12GB RAM ve 128GB/512GB/1TB dahili hafıza seçeneklerine sahip olacak.

Kamera tarafında da Galaxy S10 ile aynı özelliklere sahip olan Galaxy S10+ 4100mAh batarya kapasitesi ile aynı tarihte 899$ fiyat etiketi ile satışa sunulacak.

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: TheNightMare.

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi

• Beğen
Tepkiler: Buğra
ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Galaxy S10 (8 GB RAM / 128 GB depolama hafızası): 6599 TL

Galaxy S10 Plus (8 GB RAM / 128 GB depolama hafızası): 7499 TL

• Beğen
Tepkiler: Buğra
Bülent872

Bülent872

Üye
Aç gözlüler hadi sıra Samsung da saldırın.

serecans

serecans

Üye
Youtube de zenci ve varlıklı bir abimiz unboxing videosu hazırlamış. İzlerken o gün herşeyden çok s10+ üzüldüm.
Tasarımlarına bittim.

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
Açıkcası normalde samsung sevmem ama s10 plus'ı gerçekten çok beğendim

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi

Murat Alper

Murat Alper