Samsung Galaxy S10 Özellikleri Detaylanıyor!

Sponsorlu Bağlantılar

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy S10 Özellikleri Detaylanıyor!

Samsung'un Apple'ın Face ID teknolojisine destek veren TrueDepht kamera ve Animoji gibi yeniliklerine rakip olacak yeni teknolojiler üzerinde çalıştığı yönündeki söylentileri ilk defa duymuyoruz. Ancak şimdi, bu yeni teknolojilerin hangi cihazda kullanılacağı konusunda da söylentiler ortaya çıkmaya başladı: Galaxy S10. 7nm yonga seti, 5G bağlantı desteği ve ekran için parmak izi tarayıcı başta olmak üzere Samsung, Galaxy S10'un en iyi akıllı telefon olması için çok önemli yenilikler üzerinde çalışıyor.

Öyle görünüyor ki, Samsung, yeni bir ışık verici ve alıcısı, gelişmiş bir ön kamera ve bir uçuş / yakınlık sensörü geliştirme üzerinde çalışmalarına devam ediyor. Bunlar büyük olasılıkla, iPhone X'in üst kısmında "çentik" olarak nitelendirilen alandaki TrueDepth kamera setine rakip olmak için gereken bileşenler. Yapılandırılmış ışık sensörleri, yazılım algoritmalarını kullanarak üç boyutlu harita oluşturmak için ön taraftaki kamera ile çekilen görüntülerle birleştirilen derinlik bilgilerini topluyor.

">

İsrail'i bir kamera geliştirici firma ile ortak olan Samsung, Face ID modülünün rakibini Galaxy S10'a kazandırmak için çalışıyor. Mantis Vision, Galaxy S10 için Samsung 3D-sensörlü kamera modülleri geliştirmek için Namuga'dan Güney Korelilerle işbirliği yapıyor. Namuga, Intel'in RealSense AR kamera setinin arkasında yer alırken, Mantis Vision, Samsung tarafından çok uzun zaman önce çıkarılan Project Tango AR çalışması için kamera modülleri geliştirirken Samsung tarafından 10 milyon dolarlık bir desteğe sahip oldu.

Ocak ayında, Samsung akıllı telefon kameralarını üreten Samsung Electro-Mechanics, şirketin "yeni büyüme fırsatları için 3D algılama sensörleri üzerinde çalıştığını ve bunlardan birinin de iPhone X'in Face ID teknolojisine rakip olacağını" belirtmişti.Şu anda, Galaxy S9'daki Akıllı Tarama ve AR Emoji, Apple'ın 3D tarama biyometrisi ve Animoji ile karşılaştırıldığında daha geriden gelen bir teknoloji gibi görünüyor, ancak gelecek sene bu, Galaxy S10 ile değişebilir.

Buna ek olarak, Samsung Galaxy Note9'un ekran üzeri parmak izi tarayıcıya sahip olmayacağı biliniyor ancak Samsung, bu teknolojiye de Galaxy S10'da yer vermeye hazırlanıyor. Görünüşe göre Samsung, onuncu yıl dönümü amiral gemisi için tüm özellikleri ve teknolojik yenilikleri bir araya getirmeye çalışıyor.

• Beğen
Tepkiler: Symbianist ve Silinen Üye 2619136

Symbianist

Symbianist

Üye
Eskiden boyle değildi. Sonra nokia hızla yeni modeller çıkarmaya başladı. Çağa ayak uydurmadı. Şimdi çırpınıyor.
Samsung'un da sonu iyi değil. Bir model eskimeden 3-5 model daha çıkarıyorlar. Anlamadım :hmmm

Soğudum bu samsungdan bir kere. Iphone hic kullanmadım ve birkaç modelini kurcaladım sevmedim de ama adamlar kendi caplarında tekelller. Baska ios mu var?

Samsunga gelince daha ucuz android alternatifleri varken millet neden fazla parayı çöpe atsın ki

Farklılık sunamayan bir telefona 2 katı fazla para vermek herhalde harcayacak fazladan para olmasının işaretidir.
Zamaninda ben de verdim fazla para da gerekmezmis megerse.

Yurtdışı ucuz alınabiliyorsa ne ala ama Türkiye'de durumlar ortada. Eski kasa Şahin fiyatına telefon mu olur
6000 tl ye yeni kasa sahin de doğan da varmis baktim da şimdi :D

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
Eskiden boyle değildi. Sonra nokia hızla yeni modeller çıkarmaya başladı. Çağa ayak uydurmadı. Şimdi çırpınıyor.
Samsung'un da sonu iyi değil. Bir model eskimeden 3-5 model daha çıkarıyorlar. Anlamadım :hmmm

Soğudum bu samsungdan bir kere. Iphone hic kullanmadım ve birkaç modelini kurcaladım sevmedim de ama adamlar kendi caplarında tekelller. Baska ios mu var?

Samsunga gelince daha ucuz android alternatifleri varken millet neden fazla parayı çöpe atsın ki

Farklılık sunamayan bir telefona 2 katı fazla para vermek herhalde harcayacak fazladan para olmasının işaretidir.
Zamaninda ben de verdim fazla para da gerekmezmis megerse.

Yurtdışı ucuz alınabiliyorsa ne ala ama Türkiye'de durumlar ortada. Eski kasa Şahin fiyatına telefon mu olur
6000 tl ye yeni kasa sahin de doğan da varmis baktim da şimdi :D
Bu yazılanların kesin bir dayanağı yok zaten
Bilinen tek şey bir üst model alt modelden daha özellikli olacak
Buna dayanaraktan bunlar yazılmış
S9 dan sonraki telefona en az 11 ay var

Ki yeni telefon S10 olmayabilir

Üst Alt