Samsung Galaxy S IV yeni resimler ortaya çıktı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy S IV yeni resimler ortaya çıktı
Bugün Samsung yeni amiral gemisini tanıtacak. Büyük merakla beklenen yeni Galaxy S Serisi temsilcisi ABD New York’da düzenlenecek olan “Unpacked” etkinliği ile gün yüzüne çıkacak.Samsung ayrıca bu etkinliğini canlı olarak da ünlü Times Meydanı‘ndan yayınlayacak.

Samsung Galaxy S IV için geçtiğimiz günlerde bir resim yayınladı. Resim yeni akıllı telefonu tam hatları ile göstermese de tasarım olarakGalaxy S III‘ün çizgisinde olduğu görülebiliyor. Ayrıca Çin kökenli bir forum üzerinden de Galaxy S IV‘ün çift sim kartlı versiyonunun görselleri ve bir de videosu gelmişti.
Şimdi de yine Çin‘den yüksek çözünürlükte görseller geldi. Öne çıkan teknik özellikler 4.99″ 1080p HD dokunmatik ekran, 1.8GHz sekiz çekirdekli Exynos 5410 işlemci, PowerVR SGX 544MP3 GPU, 2GBRAM, 16GB dahili veri kapasitesi, microSD desteği, 2600mAh batarya olarak sayabiliriz.
Yine çift sim kart desteğine sahip olan versiyon olduğu görülüyor. Fazlayorum yapmadan sizlere yeni görselleri sunuyoruz.

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

Seglopsi

Seglopsi

Üye
bari boot kilidini de kaldirsin da bizde alalim :)

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
bence bu resimler fake samsung her sene milleti şaşırtıp yeni bi tasarımla geliyor s3 teki tasarım beğenilmemeşti ama çok satmıştı samsung s3'ten sonra aynı tasarımla bi daha gelmez diye düşünüyorum haber için teşekkürler :hmmm

tapatalk

tapatalk

Üye
arka kapağın rengini sevdim

mcnpl4

mcnpl4

Üye
arkada 3 giris var ne acaba onlar

HAM ZA

HAM ZA

Üye
samsung gene oyun oynuyor bence bu kadar meraklısı varken sadece 1 gün kalmış tanıtıma bence bu o değil :) yine de :tşk:

fk555897

fk555897

Üye
Bu tasarımda olursa benim hiç dikkatimi çekmez. Bu tasarım SIII'ün tasarımına çok benziyor.

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Tasarim gene vasat olmus. Birileri hayrina su samsunga tasarim yapsin..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt