Haber Samsung Galaxy Note 8 resmi olarak duyuruldu, tüm detaylar burada

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy Note 8 resmi olarak duyuruldu, tüm detaylar burada
Samsung tarafından bugün gerçekleştirilen etkinlikte merakla beklenen Galaxy Note 8 akıllı telefon resmi olarak duyuruldu. Karşınızda Galaxy Note 8;

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Galaxy Note 8'in ekranı 6.3 inç büyüklüğünde, 1440 x 2960 çözünürlüğünde, 522ppi değerinde, Super AMOLED teknlojili ve kıvrımlı bir yapıya sahip olarak karşımıza çıkıyor.

162.5 x 74.8 x 8.6 mm ölçülerine sahip olan telefon 195 g ağırlığa sahip.

Galaxy Note 8, Galaxy ailesinde arka tarafında iki kameraya sahip ilk telefon olma özelliği taşıyor. Note 8'in arka tarafında 12MP çözünürlüğe sahip iki kamera yer alıyor. F1.7 diyafram aralığı, 2x optik zum ve OIS desteği yer alıyor. Telefonun ön yüzünde ise 8MP çözünürlüğüe sahip kamera yer alıyor.

Note 8'in donanımına bakacak olursak Qualcomm'un Snapdragon 835 ve Samsung'un Exynos 8895 olmak üzere 2 farklı işlemci seçeneği yer alıyor. Telefonun RAM kapasitesi ise 6GB olmuş durumda. 64GB, 128GB ve 256GB dahili hafıza seçeneklerine sahip. Note 8'in batarya kapasitesi ise 3300mAh.

Yazılım tarafında ise Galaxy Note 8 kutudan Android 7.1.1 Nougat işletim sistemi ile geliyor. Yeni duyurulan Android 8.0 Oreo işletim sisteminin güncelleme ile gelmesi bekleniyor.

Samsung Galaxy Note 8'i almak isteyenler bugünden itibaren önsipariş verebilirler. Note 8'in resmi çıkış tarihi ise 15 Eylül olarak açıklandı. Siyah, gri, altın ve mavi olmak üzere 4 farklı renk seçeneği ile satışta olacak. Fiyat kısmında ise henüz Samsung tarafından net bir açıklama gelmedi.

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Buğra

Buğra

Admin
Bende hiç öyle ahım şahım etki bırakmadı aksine olumsuz etki bıraktı.
Çünkü S8 Plus modelinden çok çok bir farkı yok yada S8 modelinden
Onu geçtim neredeyse çok benzer OnePlus 5 varken 2.400 liraya
5000 lira vermek akıl kârı değil :ehe

Bysnbad

Bysnbad

Kapalı Hesap
cihaz mükemmel olmuş bu telefonların ekran büyütme formatı nereye kadar devam edecek belli degil fiyat olarak bu cihaza 5 bin verilmez sonuçta android degilmi git başka al paran cebinde kalsın he benim bütcem var alırım diyenlere o parayı iphone versinler isletim sistemi bir denesinler simdiden bu cihaza alanlara eleştirme yapmam hayırlı olsun derim iyi günler.

• Beğen
Tepkiler: ibrahimbüyükdemir
TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
Elimizde patlamasın 5000 verince :ehe

• Beğen
yeumyang

yeumyang

Moderator
Kişisel görüşüm Android i sevsem de o kadar paraya değmez ekran boyutuna deginmiyorum bile 6.3 ekran fazla büyük fiyat olarak not 7 den sonra biraz daha makul seviyede beklerdim

Son düzenleme:
  • Beğen

Cadillac34

Üye
İphone 7, Galaxy S8 ve S8 Plus'tan fiyat olarak hiç farkı yok. Hem Note 8 tasarımı hiç olmamış.

man20

man20

Üye
Bu ekrana bu pil. Samsung gittikçe batırıyor pili. S8 3 saat mi ne ekran süresi alıyormuş yazıklar olsun.

technogamer2345

Üye
Aslında dört dörtlük yapmışlar temiz 3 4 yılı var belkide daha fazla note serisine daha fazla para veriyorsun ama sonuç olarak daha uzun ömürlü oluyor cidden cihaz dört dörtlük o 2 pencerede uygulama çalıştırma harikaydı.. 6 GB işte bu tarz işlerde işlev gösterir.

Edit: İndirim, zamanla telefonun eskimesi falan en fazla 4000 TL'ye düşer bu cihaz..

franklinda

franklinda

Üye
Çok fazla çok muadil daha ucuz cihazlar mevcut :)

byAndroid

byAndroid

Üye
S8 Plus tan kalem hariç daha kötü kaleme de 1500 lira fark vermem. Pil, kasa oranı tasarım s8 Plus daha iyi bence

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper
Sarangni

Sarangni

Üye
Yazık günah, ayıptır ya hu... Bir cihaz yapılıyor her yerde konuşuluyor. 5000 TL fiyat nedir, bir asgari ücretlinin 3.5 aylığı, ne vaat ediyor bu cihaz sadece hava atılır bunun ile... 2011 bu yana Android kullanıyorum önceden amiral gemisi cihaz almak bu kadar haya değildi. Bence haberi bile yapılmamalı, bizim millet akıllanmaz yine gider, yine alır.

SM-G950N cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper, Şehriyar ve Cadillac34
Bysnbad

Bysnbad

Kapalı Hesap
androidli cihazların bu seviyede rekabet olması şaçmalıktan başka bisey degil ileride 6-7 bini görörürsek şarşırmayalım

Silinen üye 2362831

Kapalı Hesap
Silindi

Son düzenleme:
The Pancar

The Pancar

Üye
cihaz mükemmel olmuş bu telefonların ekran büyütme formatı nereye kadar devam edecek belli degil fiyat olarak bu cihaza 5 bin verilmez sonuçta android degilmi git başka al paran cebinde kalsın he benim bütcem var alırım diyenlere o parayı iphone versinler isletim sistemi bir denesinler simdiden bu cihaza alanlara eleştirme yapmam hayırlı olsun derim iyi günler.

iphone alsın diyorsunda bu telefonda iphone da olmayan bir sürü özellik var s serisi olsa tamam diyeceğim ama note serisi çok fazla özellik katıyor tabi normal bir kullanıcıya fazla işe yaramaz bu özellikler
Yazık günah, ayıptır ya hu... Bir cihaz yapılıyor her yerde konuşuluyor. 5000 TL fiyat nedir, bir asgari ücretlinin 3.5 aylığı, ne vaat ediyor bu cihaz sadece hava atılır bunun ile... 2011 bu yana Android kullanıyorum önceden amiral gemisi cihaz almak bu kadar haya değildi. Bence haberi bile yapılmamalı, bizim millet akıllanmaz yine gider, yine alır.

SM-G950N cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

parası olan alsın deyip geçmek gerekir. Hep asgari ücret üzerinden değerlendirme yapıyoruz. Asgari ücreti belirleyen bizim ülkemiz telefonlara verilen vergiyi belirleyen bizim ülkemiz

Bysnbad

Bysnbad

Kapalı Hesap
phone alsın diyorsunda bu telefonda iphone da olmayan bir sürü özellik var s serisi olsa tamam diyeceğim ama note serisi çok fazla özellik katıyor tabi normal bir kullanıcıya fazla işe yaramaz bu özellikler
---
ben görüşüm belirttim güncelleme destegi iki yıl kesilince note serilerine ben para vermem birde android her firmada var iphone isletim sistemi ayrı ben o civara çıksam note para vermem bu arada hep androidde virüs yazılımları artıyor sen almak istiyosan ona karışmam bu kullanıcı tercihidir ona göre yapın yorumunuzu

The Pancar

The Pancar

Üye
3 sene android kullandım mayısta iphone 7 aldım 3 sene hiç çökmeyen android,3 hafta önce çöken ios

Bysnbad

Bysnbad

Kapalı Hesap
3 sene android kullandım mayısta iphone 7 aldım 3 sene hiç çökmeyen android,3 hafta önce çöken ios
ne yükledin vede nasıl kullandıgına baglı zamanında nokiadan iphone geçtim hiç samsung kullanmam derdim yaklasık 1 buçuk sene kullandım ızdırap çektim samsungun nerden baksan bi kaç model kullandım 2015 te iphondan geçmiştim pismanlık yaşadım ben bir nokiayı tanırım birde iphonu android tatafı her türlü sıfır alıp kullanmak isteredim bu düşünceden sonra son tel olarak zenfone 5 ikinci el kullanıyorum ve ekimde inş ip7 geçicem ve birdaha tel alıp degistirmicem inan bu benim görüşlerim iyi forumlar

Silinen üye 2362831

Kapalı Hesap
Silindi

Son düzenleme:

Üst Alt