Samsung Galaxy Note 3 Ve Sonrasında Da Galaxy S5 Modellerinin “active” Versiyonları Sunulabilir

 • 7 Ekim 2013
 • 401 Okunma
 • 3 Cevap

 1. Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, son yıllar içerisinde akıllı telefon segmentindeki liderliği ile gündemden düşmüyor. Yeni akıllı telefon modellerini arka arkaya duyurmaya devam eden şirket, adından söz ettirmesini iyi biliyor.

  < Resmi açmak için tıklayın >


  Lider üretici ile ilgili gelen son habere göre daha önce amiral gemisi olanGalaxy S4 modelinin “Active” versiyonunu üreten Samsung, Galaxy S5ve Galaxy Note 3 modellerinin de “Active” versiyonunu üretebilir.

  Electronic Times tarafından yapılan bu açıklamanın Samsung tarafından henüz resmi olarak doğrulanmadığını da ayrıca belirtelim. Suya ve toza dayanıklı yapıya sahip olarak üretilen Galaxy S4 Active, sonrasında 2014yılı içerisinde piyasadaki yerini alacağı belirtilen Galaxy S5 modelinin yine aynı dayanıklılıkta üretilebileceği iddia edilmekte.

  Yine Samsung tarafından Eylül ayı içerisinde resmi tanıtımı gerçekleştirilenGalaxy Note 3‘ünde Active versiyonu ile suya ve toza dayanıklı olarak üretilebileceği açıklanıyor.

  Bilindiği üzere suya, toza ve darbelere dayanıklı akıllı telefonlar ile piyasada öncü olarak adından söz ettiren lider marka ise Japon teknoloji devi Sonyolmuştu. Sony Xperia serisi adı altında sunduğu Xperia Z ve Xperia Z1modellerini bu dayanıklılıkta üreterek piyasaya sunmuştu.

  Samsung Galaxy Note 3 ve sonrasında da Galaxy S5 modellerinin “Active” versiyonları sunulabilir
   


  Yazan: ANIL
 2. sureklı çıkarıyolar c601 ile devam :D
   
 3. Sony'nin bu özelliği Sadece Xperia Z ve Z1 deyil diğer bazı cihazlarda suya ve toza karşı dayanıklı :)
  Örneğin: Xperia V
  Xperia V fiyatı bizde 350$
   
 4. S4 active gibi olacaksa hiç olmasın, dandik, rezil bir tasarımdı. Normal S4 daha güzeldi.  Acro S, Go...
   
  Penci Hoca bunu beğendi.
Yüklüyor...
20/11/2018 - 18:51