Samsung Galaxy Mini hakkında görüşler

Sponsorlu Bağlantılar

lazoopol

Üye
neden gio Galaxy fitten daha ucuz.ekran boyutu daha küçük kamera 3.2 ama işlemcisi ve çözünürlük daha iyi... bu arada ben fit kullanıyorum bataryası çok iyi ekran 3.31 inç...video izleyebiliyorum.facebook,youtube dailymotion izlessene vs vs yerlerden veya skyfire tarayıcı ile farklı sayfalardan video izliyorum.:bigstar::bigstar:

Aliapaydin

Aliapaydin

Üye
gio al kesinlikle bende mini var ve keşke almasaydım sorunlu çıktı ama ilgilenmiyorlar

kabasa

Üye
bence galaxy ace kusursuz yapmıs telefonu wıfı sı cok hızlı ınternette gezerken dusunmuyo telefon ..:evet:

xinsurer

xinsurer

Üye
Ace ile Gio arasındaki tek fark kamerasında, bu önemli değil ise 200 TL fazla vermeye gerek yok bence.
Fit'in ekran çözünürlüğü Gio'ya göre daha kötü, inanmayan arkadaşlar teknosada iki cihazı da yanyana koyup baksınlar, ben öyle yapıp kararımı vermiştim. İkisi de 320x480 ama aynı çözünürlükte Fit'in yan ekran genişliği biraz daha fazla olduğundan netlik etkilenmiş, görüntü daha pixelli. Gio'yu kime gösterdiysem çözünürlük ve netliğine hayran kalmıştır.

nexpow

nexpow

Üye
ben ace al derim ama alabiliyosan galaxy s al

xinsurer

xinsurer

Üye
Galaxy S diğer galaxy modellerine göre üst sınıf bir telefon, aynı kulvarda yarışmıyorlar tabi :)

smt00123

Üye
    Konu Sahibi
ben 4 Haziran dan sonra (yani SBS den sonra) alcam telefon.Galaxy i5510 da güzel diye düşünüyorum QWERTY klavyeli.Fakat biraz pahalı.Galaxy Fit ve Gio arasında kaldım tekrar.Galaxy Fit 5MP Gio nun 3.2 MP ve Galaxy Fit de 3D ses desteği de var.

nexpow

nexpow

Üye
QWERTY klavye zaten dokunmatik telefonlarda var ne gerek varki QWERTY klavyeye sen ekranı büyük bir telefon al daha iyi olur

xinsurer

xinsurer

Üye
Katılıyorum, ben Qwerty'li E71'i satıp Gio aldım. Gio ile Fit arasında kaldıysan Teknosa'ya gidip ikisini de eline alıp incelemeni tavsiye ederim. Özellikle ekran çözünürlüklerini. Onun dışında Fit 600mhz Gio 800mhz işlemcili. Fit'in bir kamera avantajı var ama sonuçta fotoğraf makinesi değil Pda alıyoruz.. Gio'da camerasında flaş yok, zaten olsaydı da led flaştan çok şey beklememek lazım ama gündüz dış mekan çekimleri son derece tatmin edici.

Yalnız dokunmatikte klavyeye alışman biraz zaman alıyor, ben ne hatalar yaptım yazarken alışana kadar :)

spongemert

spongemert

Üye
ben 4 Haziran dan sonra (yani SBS den sonra) alcam telefon.Galaxy i5510 da güzel diye düşünüyorum QWERTY klavyeli.Fakat biraz pahalı.Galaxy Fit ve Gio arasında kaldım tekrar.Galaxy Fit 5MP Gio nun 3.2 MP ve Galaxy Fit de 3D ses desteği de var.

Bence Fit al ben 3 gün önce aldım çok memnunum.

smt00123

Üye
    Konu Sahibi
ben biraz multimedya özelliklerine önem veriyorum bu yüzden fit daha iyi gibi fakat işlemcisi 600 mhz

maniac19

Üye
operayla mini internette herşeyi çalıştırıyor o konuda şüphen olmasın

xinsurer

xinsurer

Üye
Android opera mobile'da video flash desteği var ama opera mini'de yok..

smt00123

Üye
    Konu Sahibi
vatan da şu an 480 TL Galaxy Fit

Ocean258

Ocean258

Üye
ozellıklerıne bakılırsa satıldıgı fıyat fazla.. baska bı secenegı dene bence

smt00123

Üye
    Konu Sahibi
zaten şu an 600 TL

Kerim.

Kerim.

Üye
550 tl'ye 800mhz işlemcili galaxy gio var.herşeyi açıyor.mükemmel bi telefon.marketten skyfire'i indirirsen nerdeyse tüm videoları izleyebiliyosun.480 tl galaxy mini alacağına 70 tl daha ver galaxy gio al.benim bi arkadaşta mini var.ekran kalitesini falan hiç beğenmedim.ama gio'nun ekran kaliteside harika.ama eğer bunlara rağmen hala mini almak istiyorsan gerisini bilemem artık:evet:

xinsurer

xinsurer

Üye
Kamera çok önemli değilse kesinlikle Galaxy Gio tavsiyedir :oke:
Kameranında gündüz çekimleri harika, sadece karanlık ortam çekimleri iyi değil o da flaşı olmadığı için..
Video için de "lgcamera" programını yüklerseniz 640x480 30fps video çekebilirsiniz..

Keş Remzi

Keş Remzi

Üye
Yaw yine konun içine farklı modeller girmiş bakın arkadaşar ben bunu öğrenmek istoyurm flash la faan benim işim yok facebook uygulaması varmı varsa facebooh sohbete girebiliyormuyum
Shift,nova,Hawx bu 3 oyunu çok seviyrum bunları oynaya bilirmiyim ? :vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur

smt00123

Üye
    Konu Sahibi
Yaw yine konun içine farklı modeller girmiş bakın arkadaşar ben bunu öğrenmek istoyurm flash la faan benim işim yok facebook uygulaması varmı varsa facebooh sohbete girebiliyormuyum
Shift,nova,Hawx bu 3 oyunu çok seviyrum bunları oynaya bilirmiyim ? :vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur:vur

markette facebook uygulaması var ama chat yapamazsın. Bu dediğin oyunlarıda markette bulacağını sanmıyorum ama internetten indirebilirsin.

Üst Alt