Samsung Galaxy II i9100 almak istiyorum

• 1 Ekim 2012
  • 366 Okunma
  • 6 Cevap

0/5, 0 Oy
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. İyi günler,

Yaptığım ufak çaplı araştırma, arkadaşlarımın tavsiyeleri ve belirlediğim bütçe sonucunda bana en uygun telefonun samsung galaxy s2 i9100 olduğu kanısına vardım. 3 sorum olucak:

-Bir tanıdığım iş vesilesiyle çin'e gidicek. Oradan bu telefonu orijinal ve ucuz fiyata getirebilir mi, getirebilirse nereden almalı?
    -Şayet getiremezse en ucuz ve en güvenli (kısaca optimum) nereden alabilirim?
    -Bu telefonların imeisinin kolaylıkla değiştirilebildiğini duydum. Şayet pasaporta işletmemeye karar verirsem ne yapmalıyım

teşekkürler :)

Yazan: murdertrk
  2. bütçeni söylersen daha iyi olur sanki. Çünkü çinde filan telefonlar çok ucuz. S2 den daha iyi şeyler alırsın gibime geliyor. Pasaporta işletirsen daha iyi olur imei falan sıkıntılı işler bunlar. Zaten çok ucuz telefonlar gavurlarda.

- - - Eklendi - - -

ha en güvenli hepsiburada olabilir iyi site. Mağazadan filanda alabilirsin.

3. eğer s3 ile kıyaslarsak s2yi amerikadan 400-500 tlye getirtebilirsin. + olarak buraya geldiğinde geçerli bir pasaport bulup pasaportun fotokopisi ile hükümet konağına nüfus müdürlüğüne( tam hatırlamıyorum sorarsan söylerler) gidip yurtdışındaki bi telefonu kayıt yaptırmak istiyorum diceksin. 100 tl hoppiritirinay. sonrada onların geçerli bi yeri oluyor türkcell veya başka bişey işte zaten bi telefoncuya sorarsan yönlendirirler işte böyle oluyor :)

4. Ben pakistandan aldım 6-7 ay önce bizim oraya çin yakın ordan geliyo ben o zaman 800 tl ye almıştım şimdi daha ucuzdur hele çinden alırsan daha da ucuzdur diğerleriyle e hiç bir farkı yok ayrıca niye g2 düşünüyon ki çinde daha harika kendi telefonları var onların :)

5. Ben de almak istiyorum ama öğrenciyim somuru:

6. Xaomi mi two diye bir telefon vardı ondan aldır

7. Türkiye'den en ucuza Gold ve Hepsiburada.com'dan alabilirsin,dikkat et model numarası sadece I9100 olsun diğer modeller farklı versiyonlar :oke: bunu kutusunun arkasına bakarak anlayabilirsin :)

ben s2'yi kullandım çok memnundum 2.elde iyi bir teklif geldiği için satmak durumunda kaldım ve s3 aldım :)

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
19/09/2018 - 00:15