Samsung Galaxy F Serisi Geliyor

 • 26 Eylül 2013
 • 411 Okunma
 • 3 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Samsung'un, Galaxy S serisinde plastik malzeme kullanılmasını eleştiren ve Samsung'dan uzak duran kesimi kendisine çekmek için yeni bir seri yapıp bu seride yüksek kalitede malzeme kullanacağı iddia edildi. Söylentilere göre bu seri F serisi olacak.

  2014'ün başlarında piyasaya sürülmesi planlanan Galaxy F adlı seri, metalden oluşan bir kasa ile gelecek ve donanım olarak da Galaxy S serisinden aşağı kalmayacak.
   


  Yazan: Pikkaccu
 2. Haber:

  Önce 64 bit Exynos işlemcilerle gündeme gelen Samsung, sonrasında da ISOCELL adlı yeni sensör aydınlatma teknolojisini lanse etmişti. Mobil cihazlarında kullandığı bileşenleri üst seviyeye çekmeye başlayan Samsung'un bu hamlesinin nedeni ile ilgili ilginç iddialar var. Güney Kore'den gelen bilgilere göre Samsung, premium akıllı telefonlar üreteceği F Projesi adlı yeni bir seri üzerinde çalışıyor. Daha önce amiral gemi modellerine üst sınıf özellikler kazandırmak isteyen ancak üretim sıkıntısı nedeniyle bundan vazgeçen Samsung, F Projesi ile bu kez bunu gerçekleştirmek istiyor. F Projesi altında üretilecek akıllı telefonlarda metal veya alüminyum alaşımlı kasa, 4.5-5.5 inçlik ekran boyutları, esnek paneller, yeni nesil Exynos Octa işlemciler ve 16MP çözünürlüğe kadar optik imaj dengeleme OIS destekli kameralar gibi özelliklere yer verecek. Üretim sıkıntısı yaşanmaması için bu cihazlar premium fiyat etiketine sahip olacak ve az sayıda üretilecek. Bu durumda Samsung'un amiral gemi Galaxy Sve Galaxy Note serileri uzun süredir iddia edilen metal kasa veya esnek ekran gibi üst seviye özelliklere sahip olmayacak. Bunun yerine bu premium özellikleri sunan ayrı bir akıllı telefon serisi satışa sunulacak. Zira pahalı bir Galaxy S veya Galaxy Note cihazının on milyonlarca satabilme ihtimali çok zayıf görülüyor.
   
 3. Good job bro :bira:
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
16/01/2019 - 06:30