samsung galaxy ace almayı düşünüyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bboyQ7

bboyQ7

Üye
Asphalt 6 bile çalıştırmaz. Modern compach açsa bile kasar.

Arm6 olan telefonlardan uzak dur.

Kardes sen simdi boyle konusuyosunda 600tl butceye arm7 vardida biz mi onermedik 600tl ye alinacak bundan iyi telefon varsa buyur sen oner

Sarangni

Sarangni

Üye

Kardes sen simdi boyle konusuyosunda 600tl butceye arm7 vardida biz mi onermedik 600tl ye alinacak bundan iyi telefon varsa buyur sen oner

Mesajlarıma bakarsanız arkadaşa biraz daha para biriktirip daha iyi bir cihaz almasını önerdim.

Arm6 cihaz kullandığım için az çok biliyorum alınca pişmanlık yaşayacağını. Arm6 ne olduğunu bilmiyordum bilsem almazdim arkadaş en azından bu konuda bilgi sahibi oldu.

yozgatpc

yozgatpc

Üye
galaxy aceyi niye bukadarkötülüyosunuz beyler taş gibi telefon ben kullanıyorum angary bırd neden kasmıo asphalt neden kasmıyor yürü git bilmeden kötüleme ben kullandım telefona laf söyletmme gidip bide galaxy w yi önermişsin hem sesi az çıkıyor galaxy w nin hemde konuşurken boğultulu gelior galaxy w de önermiş oldun desire c nin flash ı bile yok arkadaşın var bi halt yiyemio diğer arkadaşın dediği gibi illa tlfn alacaksan Arm7 li bir tlelefon al parayı biraz daha biriktirip ama herkez bütçesine ve hoşuna giden tlfn kullanır şarj 1 gün değil 4 gün gidiyor ve hiçbi sıkıntısı yok senin aldığın ace de sıkıntı varmış demekki
saygılar önerim galaxy ace ve para biriktirirsen ace 2
:good:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt