Samsung Galaxy Ace 5830i Açilmiyor / Samsung Galaxy Ace 5830i Rom Yükleme

 • 19 Eylül 2013
 • 1291 Okunma
 • 2 Cevap

 1. < Resmi açmak için tıklayın >


  Arkadaşlar samsung ace 5830i telefonunuz var ve telefon artık açılmıyorsa yani açılıyor ancak samsung yazısı gelip daha ileriye gitmiyorsa muhtemelen telefonunuza rom atmanız gerekmektedir.Gerekli olanları indirme linkleri aşağıdadır.Ben yaptım oldu bu nedenle yanlış uygulamanızdan sorumlu değilim rom Türkçe dir.Menü ve diğer her şey 5830i ile uyumlu aynısıdır.Edindiğim bilgilere göre garanti yapıyormuş ancak yinede araştırın yapıp yapmadığın derim.

  ROM YÜKLEME:

  1- İlk olarak telefonu download moduna alıyoruz.bunun için açma kapama tuşu na ve ses arttırma tuşlarına aynı anda basıyoruz.Eğer olmaz ise ses azalma , arttırma ve açma kapmaya aynı anda basın buda olmaz ise ses kısma ve açma kapamayı deneyiniz.

  2- 1.84 sürümlü odini açınız ve PDA , PHONE(MODEM) , CSC yerlerini belirtiniz.Odin açıldığında gelen ayarlarla ve şeçili kutucuklarla oynamayın , PIT ve BOOTLOADER yerlerini boş bırakınız.

  3- Telefon download modun da iken bilgisayara takınız ID:COM yazan yerde telefonunuz la ilgili bilgi belirecektir.Bilgisayar telefonu okuma ise belirmez okutmaya çalışın.

  4- Son olarak start deyin ve bitmesini bekleyin ...  İNDİRMEK İÇİN LİNKLERE TIKLAYIN VE 5 SANİYE BEKLEYİN DAHA SONRA REKLAMI GEÇE TIKLAYIN

  ODİN İNDİRME

  http://dfiles.eu/files/1stba22n4  ODİNDE BELİRTİLECEKLER İNDİRME

  http://dfiles.eu/files/jbqbxp2dn  ***EĞER YARDIMIM DOKUNDUYSA YORUM YAPIN Kİ DİĞER ARKADAŞLARDA FAYDALANSIN***

  http://canerkorkmaz.blogspot.com/
   


  Yazan: slipknot_28
 2. Telefon brick olmuşsa aynisini yapip acabiliyor muyuz?
   
 3. niko evet bunu yap telefon açılır
   

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
17/02/2019 - 15:42