Samsung F480 yardım

Sponsorlu Bağlantılar

delimakina

Üye
    Konu Sahibi
Samsung F480 yardım
Samsung F480'de hangi uygulamalar çalışır arkadaşlar? Yardımcı olabilirmisiniz. Veya hangi topic latındaki uygulamalar çalışır.

hayat guzel

Üye
slm arkadaslar bende bir turlu bilgi edinemiyorum lutfen bana ardimci olun acaba bu f 480 icin oyun yuklemek nasil oluyor oyunu nerden bulurum bi de hafiza karti gerekli mi cunku benim hafiza kartim yok lutfen bilen biri yardimci olsun

hayat guzel

Üye
slm arkadaslar bende bir turlu bilgi edinemiyorum lutfen bana ardimci olun acaba bu f 480 icin oyun yuklemek nasil oluyor oyunu nerden bulurum bi de hafiza karti gerekli mi cunku benim hafiza kartim yok lutfen bilen biri yardimci olsun
ne telefonmus be kardesim kimse bise bilmiyo nerdenaldim ben bu telefonu bir turlu bilgi edinemedim

tuannan

Üye
cevapp varr samsung oyun ve uygulamalarda oyun yüklemeyi paylaştım arkadaşlar..bakabilirsiniz

darcnex

Üye
arkadaşlar bende aldım bir tane de nasıl oyun ve hangi tür programları atabiliriz birseyler söyleyin

bandırmalı

Üye
bildiğim kadarıyla java uygulamalarını kabul ediyor

virtueslife

virtueslife

Üye
evet jawa alıyor ama piyasada o telefona uygun pek prgrm ve oyun yok getjar sitesinin wap sayfasına bak orda bulamazsan daha bulamazsın ama cepten girip bak yoksa kuramazsın zaten. ona uygun pek oyun prgram yok

joker12345

Üye
F480 i türkçe dil paketi lazım arkadaslar bılen varsa yardımcı olabılırmı tesklr

emrullah21

Üye
hafiza kartina gerek yok ama ben de bilmiyorum oyunun nerden indirildigii

sabri3296

Üye
1.Driver & File Explorer
programlarini indir
Download Driver & File Explorer.
3. telefonunuzu pc studio olarak
baglayin
4. TkFileExplorer_2.2.exe programini
calistirin
5. Settings - COM a gelin
6. port bolumunden bitanesini secin
7. File - Connect. deyin..iki bolum
oarak acilir.ustte bilgisayarin ici
altta telefon
8. /Exe/Java/Games e girin
9. yeni klasor olusturup ismini verin
10. ust taraftan programin ya da
oyunun oldugu yeri bulun ve sag
tiklayarak download deyin jar ve
jad ikiside olmasi lazim
11. programi kapatalim
12. arama moduna gelip
13. *#6984125*# tuslayalim
14. Internals a giralim (Master :
*#9072641*#)
15. Storage Settings girelim ve
Update
Java DB diyelim ondan sonra
uygulamalarda yer almis olmasi lazim
Buyurun arkadaşlar...
denendi ve calisiyor....

dsuat26

Üye
hafıza kartı rahat oluyor ama kendin bilirsin . bn bu sitede cok aradm oyun bulamayınca star için olanları indirdim onlarda çalısıo bir problem yok

hamza_2364

Üye
arkadaşlar telefona format attım kamerası çok kötü çekmeye başladı nasıl düzelir bilen varsa

BJKLİ48

Üye
ya arkadaşlar bu telefonun sesini nasıl yükseltiyoruz bir bilen varsa alnından öpeceğim

Üst Alt