Samsung, etkinlikte yenilenmiş Galaxy S III’ü de duyuracak

 • 13 Mart 2013
 • 331 Okunma
 • 1 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Samsung yarın düzenleyeceği etkinlikle yeni akıllı telefon modeli Galaxy S IV‘ü tanıtacak. Tüm dünya, özellikle de teknoloji dünyası şimdilik bu etkinliğe kitlenmiş durumda. Çıkan son görsellere göre Galaxy S III tasarım çizgisinde gelecek olan model yüksek donanım özelliklerinin yanı sıra yeni teknolojileri de beraberinde getirecek.

  < Resmi açmak için tıklayın >  Samsung’un Galaxy S IV‘ü 14 Mart tarihinde düzenleyeceğini duyuranRusya‘nın en büyük mobil teknoloji sitesi Mobile-Review’ın sahibi Eldar Murtazin‘den bir bilgi daha geldi. Murtazin, Samsung‘un ayrıca etkinlikte güncellenmiş Samsung Galaxy S III duyurusu yapacağını da kaydetti.Murtazin‘in yine Twitter hesabı üzerinden yaptığı duyuruya göre Galaxy S III‘ün bazı özellikleri yenilenecek.
  Henüz fazla detay bulunmasa da daha iyi bir ekranın geleceği (nasıl olacağı hakkında bilgi henüz yok) ayrıca da pil kapasitesinin2.100mAh’den 2.400mAh‘ye çıkarılacağı belirtildi. 4.8″ ekran, dört çekirdekli 1.4Ghz işlemci ve diğer özelliklerin aynı kalacağı kaydedildi.
   


  Yazan: anılbaran
 2. İnşallah ülkemize gelmez
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
17/01/2019 - 13:39