samsung edge s6

Sponsorlu Bağlantılar

aozaslan66

Üye
    Konu Sahibi
samsung edge s6
iyi geceler arkadaşlar.samsung s6 edge telefonum düştü ve ekranın sağ üst yan taraftan 1 cm eninde sol köşeye doğru çatladı. telefon normal olarak sorunsuz çalışıyor sadece ekranda kıl gibi bir çizik görünüyor. telefonun ayrıca üstünde cam var mı yoksa camla birlikte ekran tek parça mı ikinci olarak bunda imei değiştirilebilir mi

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Direk ekran çatlamıştır genelde hep öyle olur, IMEI konuları sitemizde yasaktır.

• Beğen
Tepkiler: aozaslan66

aozaslan66

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar konuyu açmıştım aldığımdan beri ekranda açtığım bir uygulamada veya arka planda çalışan uygulamaları kapatmak isteidğimde tümünü kapat çıkıyor ancak daha basamadan uygulamalar açılıyor kapanıyor bir türlü uygulamaları silemiyorum aynı şekilde örnek Google girip bir şey yazmak istediğimde ekran sürekli küçülüp büyüyor ve yazacağım kelimeyi bir türlü yazamıyorum bu süre zarfında klavye de gidiyor.

aozaslan66

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar samsung s6 edge çözmeye çalışıyorum.android 7,1 sürüm yüklü ekran görüntüsü yakalamak istediğimde ayarlar/hareket/ilmeç bölümü yok daha doğrusu ayarlarda hareket bölümü yok yardımlarınızı bekliyorum.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
arkadaşlar samsung s6 edge çözmeye çalışıyorum.android 7,1 sürüm yüklü ekran görüntüsü yakalamak istediğimde ayarlar/hareket/ilmeç bölümü yok daha doğrusu ayarlarda hareket bölümü yok yardımlarınızı bekliyorum.
Alternatif uygulamalar denediniz mi?

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
ayarlar/gelişmiş özellikler/ekran yakalamak için elinizi bölümünü açtım sanırım bura ama uğraşıyorum
Kolay ekran görüntüsü almayı sağlayan basit uygulamalar mevcut bunları demek istedim, sallama ile bildirim paneli ile vb seçenekleri var.
Mesela arasıra kullandığım uygulama:

Bülent872

Bülent872

Üye
@aozaslan66 kardeş bak Yüce Yargıç Mesut ne derse yap yoksa yersin banı haberin olsun.

Buğra

Buğra

Admin
@aozaslan66 kardeş bak Yüce Yargıç Mesut ne derse yap yoksa yersin banı haberin olsun.
Daha bugün uyardım sizi. Konuyla alakasız bir şekilde neden diğer üyelere laf atmaya çalışıyorsunuz ?

Bülent872

Bülent872

Üye
Bu suç ise kaynak isterim.Ne hakaret var ne fiiliyat ne de başka bir şey.

Daha bugün uyardım sizi. Konuyla alakasız bir şekilde neden diğer üyelere laf atmaya çalışıyorsunuz ?

Buğra

Buğra

Admin