Samsung Dive gerçekten güvenilir mi ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
mertekin34

mertekin34

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Dive gerçekten güvenilir mi ?
Arkadaşlar şu Samsung'un kayıp&çalıntı durumunda telefonumuzu kontrol edecebiliğimiz servisi olan samsung dive gerçekten güvenilir mi ? Hat değiştiğinde gerçekten belirlediğimiz numaraya mesaj gönderiyor mu deneyen var mı acaba bunu ? Sitesinden telefonumu bul yaptığımda haritada bulamıyor yüklüyor diye gözüküyor bu yüzden kafama takıldı.Hattımda tl yok belki ondan dolayı bulamamış olabilir ama deneyen arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim, yada buna benzer uygulama önerecek olan

aleranol

aleranol

Üye
Bende sınırsız internet varken de bulamadı.

aleranol

aleranol

Üye
Bence de

mertekin34

mertekin34

Üye
    Konu Sahibi
Tekrar deneyeyim dedim ve bu sefer haritada doğru bir şekilde buldu :D Samsung'u bu yüzden seviyorum ya :d:

erayweb

Üye
ilkkez bu konuda gördüm ve işe yaradı teşekkür ederim.

avcitalip

avcitalip

Üye
bende hiç bulmamıştı,belkide mobil verinin açık olması ve baya bir beklemeniz gerekiyor :evet:

aleranol

aleranol

Üye
Haaa telefon çalınacak birde adam gpsi açıp mal gibi beni bekleyecek? Yeminle ben telefon hırsızlığı yapsam eğer adamın hiç şansı olmaz geri almada.

enterneoll

enterneoll

Üye
telefonun sadece internete bağlı olması gerekiyor gps'i dive açıyor veya en son bulunduğu yeri size gösteriyor çok iyi değil ama fenada değil tabi bide telefonun içindeki mesajları size gösteriyor hani kullanan mesaj filen atarsa :)

blacktalon

blacktalon

Üye
telefonu çalanın ilk işi hattı çıkarıp atmak olur zaten hat giderse de ne net kalır ne bişey sadece telefon üstünden gps izlemesi yapılır batarya çıkmadığı sürece ama onu yapmak içinde böyle dandik programlardan fazlası gerek bence :)

mertekin34

mertekin34

Üye
    Konu Sahibi
telefonun sadece internete bağlı olması gerekiyor gps'i dive açıyor veya en son bulunduğu yeri size gösteriyor çok iyi değil ama fenada değil tabi bide telefonun içindeki mesajları size gösteriyor hani kullanan mesaj filen atarsa :)

Aynen gps'i dive açıyormuş.Ama ben dışarı çıkınca gps'i açıp çıkarım artık, ne me lazım bide tam kaybolduğunda gps'i açacağı tutmaz falan :)

telefonu çalanın ilk işi hattı çıkarıp atmak olur zaten hat giderse de ne net kalır ne bişey sadece telefon üstünden gps izlemesi yapılır batarya çıkmadığı sürece ama onu yapmak içinde böyle dandik programlardan fazlası gerek bence :)

Samsung zaten onu düşünmüş olacak ki sim kart değiştiğinde adresi belirlediğimiz numara mesaj atmayı yapmış.Yani adam kendi hattını taksın yine kurtulamıyor elimizden :) Haritada bulma özelliği bence iyi.Telefonu farkında olmadan bir yerde düşürdüğümüzde yada unuttuğumuz da bulmaya olanak sağlıyor.

aleranol

aleranol

Üye

Aynen gps'i dive açıyormuş.Ama ben dışarı çıkınca gps'i açıp çıkarım artık, ne me lazım bide tam kaybolduğunda gps'i açacağı tutmaz falan :)

Samsung zaten onu düşünmüş olacak ki sim kart değiştiğinde adresi belirlediğimiz numara mesaj atmayı yapmış.Yani adam kendi hattını taksın yine kurtulamıyor elimizden :) Haritada bulma özelliği bence iyi.Telefonu farkında olmadan bir yerde düşürdüğümüzde yada unuttuğumuz da bulmaya olanak sağlıyor.

Açıkçası yöntem söylemek istemem ancak telefona aklını unutturmak basit. Şuan hırsızlık yapsam hepsi bana kalır. Yani samsung dive falan hikaye. Telefonunu soft brickten kurtaran herkes yöntemi öğrenir. Ha ben telefonda kullanıyormuyum? Tabiikide Hayır. Sadece imeiden bulma yapılabilir onu yok etmek de hızlı davranilir ise imkansız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt