Samsung D500 için gizli kodlar?


9680102

Üye
    Konu Sahibi
Samsung SGH - D500 için gizli kod, formatlama gibi şeyler var mı? Kamerası kitlendi, fotoğraf çekmiyor. "No signal" hatası veriyor. Telefonu orijinal ayarlara getirebileceğim kodlar var mı? Menüden bunu yaptım ama sorunu çözmedi. Teşekkürler.
 
Shadowman07

Shadowman07

Üye
kadeş benim bildiğime yok .. servis yolunu tutman lazım..
 
ibonline

ibonline

Üye
bunlar icin öyle özelde kodlar yoktur sonucta işletim sistemi kendine ait bir telefon cökme olasılğıda cok nadir olan telefon türlerinden sadece servisle biter
 
tsubasa

tsubasa

Üye
*2767*226372# kamerayı resetler

*2767*3855# buda telefonun tüm ayarlarını resetler,yani fabrika ayarlarına dön gibi bişey...

yinede olmassa servise gitmen gerekir...
 
OMG LOL!

OMG LOL!

Üye
*2767*226372# kamerayı resetler

*2767*3855# buda telefonun tüm ayarlarını resetleryani fabrika ayarlarına dön gibi bişey...

yinede olmassa servise gitmen gerekir...

katılıyorum :D
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt