Samsung C3200 mü, C3303K Champ mı ?

 • 5 Kasım 2010
 • 2775 Okunma
 • 6 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Merhaba arkadaşlar.

  SAMSUNG C3200 - TELPA | Cep Telefonu Uzman
  SAMSUNG C3303K - TELPA | Cep Telefonu Uzman

  Bütçem doğrultusunda bu iki telefon arasında kararsız kaldım. İkisi de gerçekten güzel birtürlü karar veremedim. Sizce hangisini alayım? Kullanmış olan arkadaşların tecrübesi doğrultusunda cevap yazılırsa memnun olurum.
  Not: Telefonda aman aman özellik olsun diyenlerden değilim, sık mesaj yazanlardanım, telefonda uzun konuşanlardanım. C3303K'nın dokunmatik ekranında rahat mesaj yazılabilir mi?

  Şimdiden teşekkür ederim. :d:
   


  Yazan: Blackss86
 2. selam.bende c3200 monte bar var.alalı bir ay oldu.telefondan memnunum.bir tek ilk aldığımda ekranı küçük geldi sonra alıştım.tavsiye ederim
   
 3. Yorumun için teşekkür ederim. Dün teknosadan C3303K yı aldım gayet memnunum.. Kısmet olursa C3200'ü kardeşime alacağım tuşlu telefon olduğu için. İki cihaz da gerçekten çok güzel.
   

 4. Arkadaşım bu c 3303 k nın internet ayarları nasıl oluyor biliyor musun?facebook a ,google a nasıl bağlanacağız.internete bağlan seçeneğine tıklıyorum,istek hatası tekrar dene uyarısı veriyor.sanırım internet ayarlarından kaynaklanıyor..(telefonu bana başkası aldı.bu yüzden internet ayarlarını yaptı mı yapmadı mı anlamadım.bağlanmıyor nete.)teşekkür ederim...
   

 5. Zannedersem WAP/GPRS ayarlarını yapman lazım, ancak şöyle birşey var, telefonun içindeki facebook google falan ücret yiyor bilgin olsun. Telefonda internet ayarları taktığın karta göre şebekenden mesaj gelmesi lazım eğer gelmediyse operatörün sitesinde wap veya gprs ayarları diye bakabilirsin.
   
 6. Samsung C3200 Monte Bar
  ikisi arasından bu tabiki
   
 7. operatöründen wap ayarlarını indir bant seçeneklerinden de dört bantı seçme ya 1. yi ya da 2.yi seç 0.facebook bedava ordanda bedeava face ye girebilirsin:oke:
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
24/01/2019 - 05:01