Samsung Bada ve Tizen'i birleştirecek!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
xavxmaxi

xavxmaxi

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Samsung Bada ve Tizen'i birleştirecek!

Birçok söylentiden sonra Bada ve Tizen birleşimi hakkında son sözler...

JK Shin, Samsung'un badayı Tizenle birleştireceğini onayladı. Bada ile Tizenin birleşimi hakkındaki ilk söylentiler, Samsung'un Tizenli telefonlar yapacağını duyurduğunda başladı. Tizen, HTML5'e dayalı tamamen yeni bir işletim sistemidir. Samsung TIZE geliştirici gününde, tüm geliştiriciler için geliştirici cihazları verdi. Biz SamMobile bu cihaza sahibiz. Ancak bu cihaz büyük ve çok hatalı bir yapım olduğunu söylemek zorundayız. Şu an Tizen hâla beta durumunda ve sadece alfa sürüm 2.0 Magnolia yayınlandı. Tizenli ilk telefonlar, Samsung'un yeni özellikleri kullanacağı 2013 yılı için planlandı.

Kaynak:

Çeviride hata olabilir, İngilizcem süper değil :)

• Beğen
Tepkiler: .caner. ve Skaptan

baby_face_

baby_face_

Üye
Haber doǧru olsa bile bize pek fayda saǧlayacaǧı söylenemez, yeni işletim sistemi demek yeni cihazlar demek. En kötü ihtimal wave 3 ü bu yelpaze içine sokarlar diye düşüyorum.
Edıt: imla hatası.

aykt

aykt

Üye

Birçok söylentiden sonra Bada ve Tizen birleşimi hakkında son sözler...

JK Shin, Samsung'un badayı Tizenle birleştireceğini onayladı. Bada ile Tizenin birleşimi hakkındaki ilk söylentiler, Samsung'un Tizenli telefonlar yapacağını duyurduğunda başladı. Tizen, HTML5'e dayalı tamamen yeni bir işletim sistemidir. Samsung TIZE geliştirici gününde, tüm geliştiriciler için geliştirici cihazları verdi. Biz SamMobile bu cihaza sahibiz. Ancak bu cihaz büyük ve çok hatalı bir yapım olduğunu söylemek zorundayız. Şu an Tizen hâla beta durumunda ve sadece alfa sürüm 2.0 Magnolia yayınlandı. Tizenli ilk telefonlar, Samsung'un yeni özellikleri kullanacağı 2013 yılı için planlandı.

Kaynak:

Çeviride hata olabilir, İngilizcem süper değil :)
eline sağlık :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt