Samsung Ativ 500 t


matematikci0202

Üye
    Konu Sahibi
Elimde Samsung ativ500t tablet var ona android yüklemeye çalışıyorum... Ama ne kadar uğraştıysam o kadar olumsuz başarılı olamadım...yardım edebilecek var mı?
 
KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Tabletin donanımı android kurmak için uygun değil. Windows için yapılmış tablet. Android kurulamaz. Boşuna internette arama yani.
 
  • Beğen
Tepkiler: matematikci0202
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt