Samsung appsdan kiesle birşey indiremiyorum hata veriyor yardım edin lütfen.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
handsfree123

handsfree123

Üye
    Konu Sahibi
Samsung appsdan kiesle birşey indiremiyorum hata veriyor yardım edin lütfen.
Merhaba arkadaşlar ben bilgisayara kiesin en son sürümünü indirip kurdum buraya kadar herşey normal ama samsung appsa girdiğimde bir oyun atmak istedim al a tıkladım ondan sonra hata verdi bu web sitesinden kaylnaklanan bir sorun siteyi yeniden açıp kapanmasına neden oldu diye yazdı kapanıp açıldıkdan sonrada sizi samsung appsa döndüremedik dedi kaç gündür deniyorum olmuyor arkadaşlar yardım edin lütfen daha ilk kullanışım tarayıcı explorer 9

anselmo

Üye
tarayicidanmi giriyorsun kiesin kendisindenmi giriyosun

handsfree123

handsfree123

Üye
    Konu Sahibi
tarayıcıdan giriyorum eplorer9 kieste bir sorun yok sorun samsung appsdan birşey indirmemesi açıyorum sayfaya sizi döndüremedik diyo explorer 9 dan girdiim de birz sonra explorer ın sürümünü düşürcem 8 e inş. olur problem çıkmaz...

anselmo

Üye
ben anlamadım şimdi tarayıcıdan neden giriyosunki kieste samsung apps kısmına girsene dostum ... ?

handsfree123

handsfree123

Üye
    Konu Sahibi
valla kardeş telefonu yeni aldım daha doğrusuda bu ilk samsung deneyimim nokia dan geçtim samsunga ondan neyin ne olduunu bilmiyorum neyse bu arada ilgilendiin için saol halleddim tarayıcıyı 8 e düşürdüm oluyor...

fullwar

fullwar

Üye
Dostum Kies dururken tarayıcı biraz garip olmuş. Ben o şekilde indirilirmi diye bakmamıştım bile. Bence nasıl yapıyorsan o yöntemi bırak ve Kies yada cihazdan App Storu kullan. Hem bir sorunla karşılaştığında uyarı verir hemde her türlü güncellemeyi sorunsuz kurarsın. Ayrıca telefona format bile atsan uygulamaları hesabından kurabilirsin.

• Beğen
Tepkiler: furkey
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt