Samsung apps yükleme alanı değiştirme (yetersiz bellek)

Sponsorlu Bağlantılar

hcx21

Üye
    Konu Sahibi
Samsung apps yükleme alanı değiştirme (yetersiz bellek)
Arkadaşlar bildiğiniz üzere samsung s8530 (wave II) un hafızası 2GB bada 2.0 ı yükledim ve bikaçtane tema yükledim tabi bikaçtanede program yükledim şimdi apps den yükleme yapamıyorum yetersiz bellek diyor acaba yükleme alanını nasıl hafıza kartı olarak ayarlarım ve daha önce yüklediğim programları hafıza kartına taşıyabilirmiyim?

Şimdiden yardımlar için TEŞEKKÜRLER.

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
daha önce yüklediklerini hafıza kartına taşıyamazsın yükleme sıkıntısı bu yüzden

hcx21

Üye
    Konu Sahibi
Peki şimdi yapacağım yüklemeleri hafıza kartına yapabilirmiyim

Skaptan

Skaptan

Emekli Yönetici
evet yükleme konumu hafıza kartı seçtiysen bundan sonrakiler hafıza kartı na olur sana tavsiyem elinden geldiği kadar tel hafızasını kullanma

hcx21

Üye
    Konu Sahibi
Yükleme konumunu nasıl hafıza kartı yapacam

----------Eklendi @ 10:46:19 ---------- Yazıldı @ 10:45:05 ----------

Tamam buldum Teşekkürler

----------Eklendi @ 11:19:13 ---------- Yazıldı @ 10:46:19 ----------

Yüklediğim temaları STune ile yedeğini alıp silsem daha sonra (yükleme konumunu hafıza kartı yaptıktan sonra) yeniden yüklesem temalar hafıza kartına yüklenirmi?

grafikedy

grafikedy

Üye
temanın yedeğini almana ne gerek var ki? kiesten tekrar indir. Kampanyadan bedava alıpta sonra ücretli olanları da ücretsiz alabilirsin zaten :)

ayrıca themes klasöründeki *.smt dosyalarını kopyalaman yeterli. sonra hafıza kartına atarsın tekrar.

hcx21

Üye
    Konu Sahibi
Telefonda themes klasöründe hiç tema yok ama STune den baktığımda teleondaki temaları görüyorum. Ayrıca oyunlarında aynı şekilde yedeğini alıp sonra yüklesem olurmu

----------Eklendi @ 11:54:02 ---------- Yazıldı @ 11:30:13 ----------

Arkadaşlar ben şimdi oyunda sildim tema da sildim ve telefonun boş hafızasına bakıyorum yine aynı 265 MB kiç fark eden bişey olmaı. Halbuki sildiğim temalar en az 15 MB vardı Sildiğim oyun da 20 MB vardı telefonu pc den çıkardım tekrar taktım yine aynı.

Telefonun hafızasında nasıl yer açabilirim
İkinci bişey soracam ben yükleme alanını hafıza kartı seçtim ve 1.3 GB boş alan olmasına rağmen ASPHALT 6 oyununu indiriyorum YETERSİZ ALAN diyor oyunun boyutu 350 MB

dj dede

Üye
kardes bu oyunu samsung apps tan bende yukleyemedim yükleyen varsa bana bi anlatsın simdiden tesekur ederim

alperjk

Üye
Yükleme konumunu nasıl hafıza kartı yapacam

----------Eklendi @ 10:46:19 ---------- Yazıldı @ 10:45:05 ----------

Tamam buldum Teşekkürler

Nasıl yaptığını yazarmısın ben bulamadım :(

Üst Alt