samsung 5230 firmware mesajlarda türkçe karakter sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

m_delice

m_delice

Üye
    Konu Sahibi
samsung 5230 firmware mesajlarda türkçe karakter sorunu
iyi günler arkadaşlar geçende telefonum bozuldu sürekli açılış ekranında tekrarlanıp duruyordu forumda araştırdım ve firmware ile format atıldığı yazıyordu telefona format attıp ama gelen mesajlarda Türkçe karakter sorunu yaşadım (ç,ö,ğ,ş) harfleri bana mesaj olarak gelmiyor boş mesaj şeklinde geliyor. Sonra her zamanki gibi yine araştırdım ve bir firmware buldum s5233wjvig7 versiyonu bunu kurduğumda mesajlarda hiç bir sorun olmadı ama geçenlerde bluetooth açmak için girdiğimde açılmadı ve bi baktım wifi diyor benim telefonum wifili değil anladımki yanlış yazılımı atmışım. Yine araştırdım ama wifisiz mesaj sorunu olmayan firmware bulamadım forumda paylaşılan bütün firmwareleri kurdum ama yok yine mesajlardaki problem çözülmedi çoklu dil seçeneği falanda olmuyor arkadaşlar firmwarenin orijinal olması gerekiyormuş. Lafı fazla uzattım wifisiz s5230 firmware varmı mesajlarda problem çıkarmayacak? Yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.Yardım edebilecek kimse olmasada orjinal telefonda yüklü olan firmware sürümünü indirip sorunu hallettim arkadaşlar. orjinal sürüm bu S523AJVJF3

Buyrun indirme linki:

Son düzenleme:

Üst Alt