Samsung 46C700


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tnyavuz

Üye
    Konu Sahibi
2010 yılı Samsung 40C7000,40C8000,46C7000,46C8000,55C7000,55C8000 modellerinde skype dönemi başlıyor.


Samsung, 7000 ve 8000 LED TV serilerine Skype programını entegre ediyor. Televizyonlarda standart olarak bulunan ve kullanıcının televizyon üzerinden internete bağlanmasını sağlayan [email protected] teknolojisi ile Skype’ın Samsung için üretmiş olduğu FreeTalk TV kamerası sayesinde kullanılacak olan programla birlikte artık Skype kişi listesindekilere ulaşmak ve yüksek kalitede görüntülü iletişim kurmak çok kolay hale gelecek. Bunun yanında ses kalitesini yükseltmek üzere geliştirilen SILK ses kodlayıcısı ise süper geniş banttan ses gönderimi yapacak. Bilinen tüm Skype özelliklerinin tam olarak kullanılabildiği televizyon versiyonunda, Skype kullanıcıları arasında iletişim ücretsizken, sabit ve mobil hatları aramak da satın alınan Skype kontörleri sayesinde oldukça hesaplı olacak. İnternet üzerinden iletişimin gün geçtikçe kolaylaşıp yaygınlaştığı şu günlerde, Samsung’un bu yeni ürünleri de oldukça ilgi toplayacak gibi görünüyor.Nihayet gerçekten bile daha gerçekçi bir görüntü kalitesine sahip televizyon üretildi. Bu televizyon Samsung LED 40C7000,40C8000,46C7000,46C8000,55C7000,55C8000. Üstün 3D özellikleri ve etkileyici HyperReal Engine sayesinde artık dünya tamamen başka bir görünümle karşınızda. LED ekranı görüntüleri ultra ince bir televizyondan beklemeyeceğiniz kadar gerçekçi sunuyor. Daha zengin renk, mükemmel hareket ve mega kontrast düzeyleri size daha önce hiç yaşamadığınız bir televizyon aaafi yaşatacak. İster en sevdiğiniz televizyon programlarınızı izliyor veya web içeriğine göz atıyor ister kendi çektiğiniz videoyu seyrediyor olun aklınızı başınızdan alacak bir görüntü deneyimi sizi bekliyor.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt