Samsun'da "Çöp Ev"

Sponsorlu Bağlantılar

hikmet366

hikmet366

Üye
    Konu Sahibi
Samsun'da "Çöp Ev"
Samsun'da İlkadım Belediyesine bağlı zabıta ekipleri, çöp biriktirilen bir evden çıkan hurdaları satarak, elde edilen geliri ev sahibine teslim etti.

Zabıta ekipleri, Abdullah K'nin Hastanebaşı Mahallesi Madalyon Sokak'taki evine çöp doldurduğu yönünde ihbar aldı. Çevreye pis koku yayılan tek katlı baraka eve giden ekipler, çöplerden toplanmış evsel atıklar, karton, teneke kutular, metal ve bakır eşyalarla karşılaştı.
Belediye temizlik ve fen işlerinden yardım isteyen ekipler, çöpleri kamyonlara yerleştirerek hurdacıya götürdü. Hurda eşyaları 2 bin liraya satan zabıta ekipleri, Abdullah K'ye parasını teslim etti.
İlkadım Belediyesi Zabıta Müdürü Yunus Sandallı, çöp evden yayılan pis kokuların çevredeki vatandaşları rahatsız ettiğini, bu nedenle evi boşalttıklarını belirterek, "Ev sahibi yıllardır kutu, karton, evsel atıklar ve metalleri toplamış. Bunlardan çıkan kokular çevredekileri rahatsız etmeye başlamış. Biz de hem vatandaşı hem de çöp ev sahibini mağdur etmemek için hurda eşyaları sattık. Buradan elde edilen 2 bin lira geliri kendisine teslim ettik" diye konuştu. - Samsun

Şehriyar

Şehriyar

Üye
Bu bir hastalikmis. House un bir bolumunde izlemistim.

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye

koku geliyormuş yalana bakarmısnız metal plastik karton kagıt
bunlar hiç kokar mı yeni yapılan aparmanın önünden geçerken buram buram inşat demiri kosu duymadım
yada mutfaktan gelen çelik kazan kokusu çatal buçak kokusu :)
adam mahalle sahinlerinin pisliklerini toplamış...
geri dönüşüm başlı başlına bir sektör, geri dönüşüm tesisi açılsa bu adama iş imkanı doğar

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
:hmmm