Samsun 8150 wounder olanlar içeri!!!! güzel bir site

Sponsorlu Bağlantılar

konyalimehmet

konyalimehmet

Üye
    Konu Sahibi
Samsun 8150 wounder olanlar içeri!!!! güzel bir site
merhaba arkadaşlar tamamiyle kendi yapımım ücretsiz herkese tamamı türkçe programlardan oluşan samsun 8150 wounder için site.her türlü içeriği bulabileceğiz tamamı türkçe olan programlar da dahil bir site.

TIKLA

[/URL] Uploaded with [/IMG]

TIKLANMASI HERKESE TEŞEKKÜR!

• Beğen
Tepkiler: salda15

esokmen

esokmen

Üye
Tesekkurler kardesim

konyalimehmet

konyalimehmet

Üye
    Konu Sahibi
elimden geldiği kadar güncellemeye çalışıyorum

ag400xl

ag400xl

Üye
eline saglık konyalı tşkler

ibo3182

Üye
abimin işine yarıyacak..emeğin için teşekkürler..

konyalimehmet

konyalimehmet

Üye
    Konu Sahibi
elimden geldiği kadar güncelliyorum inanın çok emek var armut piş azıma düş varya aynen öğle sizin için neden paylaştım.paylaşmayı seviyom.herhangi bir virüs v.s yoktur güvenmeyenler içinde antivürüs programları var.onları kurabilir.6 aylık emek var tamamiyle kendi uploadlarım.link ölme derdi yok hiçbir zaman tamamiyle türkçe programlar ve türkçe içerik.başka siteleri aramayın TEK türkçelerin hepsi burda....

paylaşıp çoğaltabilir herşey serbest sınırlama getiren sitelere sinir oluyom zaten üyelik yok.direk indir aga samsung wounder olanlar sık kullanılarla eklesin bence.program türkçeleştirme konusunda maxcepteki arkadaşlardan yardım bekliyorum bazı takıldığım konular var çözebilrsen iyi olacak.

Duran.Y

Duran.Y

Üye
helal olsun kardeş :)

konyalimehmet

konyalimehmet

Üye
    Konu Sahibi
sigara içen arkadaşlara sesleniyom! lütfen bırakın.yaş ilerledimmi keşke dersiniz ama keşke geri gelmez o zaman dank eder iş işten geçer iş işten geçmeden sigara içenler bıraksın.sigara öldürmüyor herkese katılıyorum sigara öldürmez adam 60 yaşına kadar yaşıyor diyor doğru zaten öldürmüyor SÜRÜNDÜRÜYOR....sadece size akciğer bölümünde yatan hastaları birgün ziyaret edin çoğunluğu sigaradan nefes darlığı çekiyor....

Neagf

Üye
Kardeşim gerçekten sitende emek var helal olsun güzel çalışma basarilarinin devamını dilerim

mesutgaga

mesutgaga

Üye
blogun gercekten cok güzel ama yalnızca türkceler var .mesela galaxy wonder icin denenmiş büyük boyutlu gameloft oyunlarının apksini koyarsan blok daha cok ragbet görür.herşey icin teşekkürler

konyalimehmet

konyalimehmet

Üye
    Konu Sahibi
o kadar kapasite yok satın almam lazım çok fazla ilgi çekersede google tarafından banlanırım.çünkü hepsi illegal

mesutgaga

mesutgaga

Üye
yo illa satınalman gerekmez araştırman yeterli.gogıl apkmania yı neden banlamıyor acep

KordonCeLiL-dG-

KordonCeLiL-dG-

Üye
Siten gercekten cok iyi ve arkadas hakli androiddrawer apkmania gibi sitelerde banlanirdi o zaman

konyalimehmet

konyalimehmet

Üye
    Konu Sahibi
banlanan siteler vardı onu biliyorum ama aklımda değil internetimi ayın 15 de sınırsıza çekiyom o zaman bu konuları değerlendiricem.

mesdi

Üye
teşekkürler

Muhammet DEDE

Muhammet DEDE

Üye
Teşekkürler paylaşım için ellerine sağlık

muslumcu46

muslumcu46

Üye
Allah razi olsun :) eline sağlik güzel kardeşim

schindler2013