"Şampiyonlar Ligi şansımız

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gokhan43

Gokhan43

Üye
    Konu Sahibi
"Şampiyonlar Ligi şansımız
Trabzonspor Kulübü Basın Sözcüsü İbrahim Şahin, Galatasaray'a oranla Avrupa Şampiyonlar Ligi'ne katılma şanslarının daha yüksek olduğunu söyledi.

Şahin, kardeş takımları Çaykur Rizespor ile yaptıkları zorlu maçı kazandıklarını ve ikincilik yolundaki rakipleri Galatasaray'ın haftayı yenilgi ile kapadığını dile getirerek, "Mücadelenin sonuna kadar hep yarışın içinde olacağımızı söylemiştik. Gelinen nokta bizi haklı çıkartıyor. Önümüzdeki rakiplerin puan kaybetmesi Şampiyonlar Ligi iddiamızı artırıyor" dedi.

Şahin, daha önce kaybettikleri haksız puanlara üzüldüklerini kaydederek, "Ligi ikinci bitirip Şampiyonlar Ligi'ne katılırsak, uğradığımız haksızlıklardan dolayı yaşadığımız hayal kırıklığımız bir ölçüde azalır" diye konuştu.

Türkiye liginde son yıllarda eşine az rastlanan bir mücadele görüldüğünü ifade eden Şahin, Samsunspor maçını kazanarak ikinci sıraya yükselmeyi umduklarını kaydetti.

:huhu: :huhu: :huhu: :huhu:

massut

massut

Üye
:'( Adam doğru söylüyo Fenerle beraber kalsak bile Trabzon gidiyo biz uefa ya

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
100. YIL Tiyatrosu 2. Perde... :)

ibonline

ibonline

Üye
hehe ohhhhhh olsun cimbom ohhhhhhhh

massut

massut

Üye
Originally posted by ibonline@May 16 2005, 09:49 PM
hehe ohhhhhh olsun cimbom ohhhhhhhh
[post=56566]Quoted post[/post]​
Asıl biz Feneri yenince Hagi kafayı yiyecek ben onu bekliyorum.Şampiyonluk nasıl katledilir o zaman anlayacak. :vur:

DefectoR

Originally posted by van_hoijdonk@May 16 2005, 07:20 PM
100. YIL Tiyatrosu 2. Perde... :)
[post=56386]Quoted post[/post]​
muhahahahahahaha :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :hoho: :hoho: :hoho: :lol2: :lol2: :lol2: :huhu:

seriFBurak

seriFBurak

Üye
ya bakıomda uefa cupasının kalitesi iyice dustu.Finalde cska ile sporting macı 2000 den beri adam gbi takımlar oynamıo fianlleri.... :P

Gokhan43

Gokhan43

Üye
    Konu Sahibi
GS'yede orası yakısır bu saatten sonra.... :) Nede olsa adam gibi takımlar oynamıyor... :P

massut

massut

Üye
evet 2000 de bizden sonra adam gibi takım yoktu :lol2:

Gokhan43

Gokhan43

Üye
    Konu Sahibi
Evet şimdi o takımlar arasına GSde katılacak..Nede adam gibi takım değil... :haha:

massut

massut

Üye
Doğru sizde haklısınız sizin anlayışınıza göre kupa alamayan takımlar adam gibi oluyo.Yok biz almayalım kupa almak daha iyi. :haha:

DefectoR

Originally posted by serifburak@May 17 2005, 04:39 PM
ya bakıomda uefa cupasının kalitesi iyice dustu.Finalde cska ile sporting macı 2000 den beri adam gbi takımlar oynamıo fianlleri.... :P
[post=56988]Quoted post[/post]​
CSK küme düşmemeye oynuyor :DD

massut

massut

Üye
Rusya da lig yeni başladı :huhu:

DefectoR

Originally posted by massut@May 18 2005, 02:23 PM
[post=57766]Quoted post[/post]​
Futboldan anlamadığın ortada, ben orda sana bi açık kapı bıraktım ama sen :haha:

Nese arkadaşım, hiç bir futbol takımı benim için bir insandan değerli değildir...
Düşüncelerine saygılıyım, daha fazla atışmak yakışmaz bana. ;;)
Ne Fener senden değerli, ne başkası

massut

massut

Üye
Originally posted by DefectoR+May 18 2005, 04:38 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(DefectoR &#064; May 18 2005, 04:38 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-massut@May 18 2005, 02:23 PM
[post=57766]Quoted post[/post]​
Futboldan anlamadığın ortada, ben orda sana bi açık kapı bıraktım ama sen :haha:

Nese arkadaşım, hiç bir futbol takımı benim için bir insandan değerli değildir...
Düşüncelerine saygılıyım, daha fazla atışmak yakışmaz bana. ;;)
Ne Fener senden değerli, ne başkası
[post=57873]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]
Sağol kardeşim sizlerle paylaşıyorum 20 gündür ve sağolun hayatıma renk kattı bu site SAYGILAR

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Gs seneye uefa da bakalım ne yapacaklar... :)

Gokhan43

Gokhan43

Üye
    Konu Sahibi
Birinci turu geçerler çünkü oldum olalı GS&#39;ye Arsenal dışında ( O da final) hiç bir adam gibi takım çıktığını görmedim UEFA&#39;da....Ama 2. tur bay bay olur... :D

sambadisakkarit

Üye
Originally posted by serifburak@May 17 2005, 04:39 PM
[post=56988]Quoted post[/post]​

Evet adam gibi takımlar UEFA Kupası&#39;nda oynuyor fakat nedense bir türlü finale yükselemiyor. Hayret&#33; :huhu: Bakınız Fenerbahçe... :haha:

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Originally posted by Gokhan43@May 18 2005, 06:59 PM
Birinci turu geçerler çünkü oldum olalı GS&#39;ye Arsenal dışında ( O da final) hiç bir adam gibi takım çıktığını görmedim UEFA&#39;da....Ama 2. tur bay bay olur... :D
[post=58010]Quoted post[/post]​

Sana katılmıyorum... :nono: :nono: :nono:

Gs uefayı aldığı zaman hiçte senin dediğin gibi takımlarla oynamadı... En basitinden düşünürsek Leeds United&#39;ın efsane dönemleri o zamanlar gs yendi biliyorsunuz... Daha ismini hatırlamadım birçok takım vardı...

Tabi Leedsin asla şuanki durumuna bakmayın 2. lige düştüler... Tarihi zamanın koşulları ile değerlendirelim.... ;)

Heaven Fighter

Üye
trabzon ha muha muhahm ua uah

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt