Şampiyon Fener

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
KimyageR

KimyageR

Kapalı Hesap
Bir BJK'li olarak tebrikler FENERBAHÇE fakat dün yaşanan tatsız olaylar yüzünden fenerlileri malesef kınıyorum. Nedense bu Fenerliler çok saldırgan oluyorlar. Fenerlilerin olay çıkartmadığı maç hatırlamıyorum ... :nono:

massut

massut

Üye
Originally posted by KimyageR@May 23 2005, 08:19 PM
Bir BJK'li olarak tebrikler FENERBAHÇE fakat dün yaşanan tatsız olaylar yüzünden fenerlileri malesef kınıyorum. Nedense bu Fenerliler çok saldırgan oluyorlar. Fenerlilerin olay çıkartmadığı maç hatırlamıyorum ... :nono:
[post=62480]Quoted post[/post]​
arkadaşım bunu Fenerlilere mal etmek yanlış olur.Bunları yapanları değil Fenerbahçeli insan olarak bile tabir etmiyeceksin.Hayvan bile değil onlar. :off:

_KadirşinaS_

Üye
Abi ben bi FUTBOLSEVER im ve GS liyim.Bu sene en cok Fener in futbolundan haz aldım. Bazı maclar hariç hep istikrarlı ve kaliteli idi Fener. Ama harbi helal olsun Fener'e babalar gibi aldılar kupayı.Şike mike yok kardeşim.
Arkadaşlar ben bişe anlayamıyorum niye hala Daum. Abi madem hedef büyüttünüz(ki eminim Fener Avrupa da istedigi sonucları alacak) o zaman niye hala daum...

_KadirşinaS_

Üye
Originally posted by van_hoijdonk+May 23 2005, 08:11 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(van_hoijdonk &#064; May 23 2005, 08:11 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-antifener_460@May 23 2005, 04:46 PM
tbrkler...
[post=62267]Quoted post[/post]​

Bugün sizin suratınızı görmek vardı okulda ama malum 1 hafta raporluyum gasptan dolayı yarın bi ara uğrayacam okula... ;)
[post=62471]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

Ya van daha önce gecmiş olsun dedim ama ben yaralama felan oldugunu bilmiodum. Rapor felan aldıgına göre bi daha cok gecmiş olsun bee :(

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Yaw bence daumu gönderecekler... :)

massut

massut

Üye
göndersinler bence o adam kompleksli VAN ı yedi adam. :off:

seriFBurak

seriFBurak

Üye
ya arkadslar bugun radyo da dinledm de 2 farklı maganda 2 kişi yarlamıs hatta bi tanesi 14 yasında bi cocukmus we de kursun gozunden girmiş beyni delmiş.Ben bole sewnenin ....Kursun atmasının nedeni ise balkon daki gs bayragımıs&#33;&#33;&#33;&#33;&#33;

massut

massut

Üye
Bunu yapan şerefsize en ağır ceza verilmeli :off:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt