Şampiyon Fener

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

wincih

Üye
Originally posted by Quattro@May 22 2005, 10:23 PM
Burda kaç kere yazdık ŞAMPİYON FENERBAHÇE, EN BÜYÜK FENERBAHÇE diye.....

Allah Aziz Yıldırım ın dediği gibi bimbomu Şükrü Saraçoğlunda yenip şampiyon olmamızı istedi hepsi bu.. :D

Anladın sen onu anladın................... :rolleyes:
[post=61809]Quoted post[/post]​

walla ben bi şey anlamadım nedenine gelince takımları değil futbolu seviyorum tr de bir şampiyon olup bu kdr sevinen başka ülke varmnı bilmiyoprum şl de utanmasa sıfır çekecek uefa ya gidememiş oda yetmezmiş gibi doğru düzgün futbol oynamayan bir takım şampiyon oldu diye bu kdr sevinen ülke yok (ha birde chelsea taraftarları var ama onlar en azından başarılıydı) ayrıca siz o kdr yatırım yapacaksınız dünya yıldızları(!)
(anelka tuncay başka?) ha Alex diceksiniz büyük maçlarda ne yaptıda yıldızlığını(!) gördük!

Ha ben mi hangi takımlıyım Bayern Leverkusen en azından iddam yok tasam da !

Quattro

Quattro

Üye
Originally posted by wincih+May 22 2005, 10:38 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(wincih &#064; May 22 2005, 10:38 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-Quattro@May 22 2005, 10:23 PM

Allah Aziz Yıldırım ın dediği gibi bimbomu Şükrü Saraçoğlunda yenip şampiyon olmamızı istedi hepsi bu.. :D

walla ben bi şey anlamadım nedenine gelince takımları değil futbolu seviyorum tr de bir şampiyon olup bu kdr sevinen başka ülke varmnı bilmiyoprum şl de utanmasa sıfır çekecek uefa ya gidememiş oda yetmezmiş gibi doğru düzgün futbol oynamayan bir takım şampiyon oldu diye bu kdr sevinen ülke yok (ha birde chelsea taraftarları var ama onlar en azından başarılıydı) ayrıca siz o kdr yatırım yapacaksınız dünya yıldızları(&#33;)
(anelka tuncay başka?) ha Alex diceksiniz büyük maçlarda ne yaptıda yıldızlığını(&#33;) gördük&#33;

Ha ben mi hangi takımlıyım Bayern Leverkusen en azından iddam yok tasam da &#33;
[post=61829]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

Leverkusen taraftarı görmesem inanırımda yani atıyosan biraz destekli at arkadaşım. Direk fenerbahçeyi yerin dibine sokmuşsun geseli bjk liler bile bu kadar ağır konuşmuyor değil başka takım tutan biri böyle konuşucak...

Hadi canım güldürme beni. :nono:

the_patriot

Üye
yaw arkadaşlar daum gidecekmi kalacakmı ????

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Aziz Başkan kendi canlı yayında söyledi..

DAUM KALACAK.&#33;&#33;

the_patriot

Üye
Originally posted by Gokhan43@May 22 2005, 11:05 PM
Aziz Başkan kendi canlı yayında söyledi..

DAUM KALACAK.&#33;&#33;
[post=61861]Quoted post[/post]​

fenere yazık oldu desenize :(

seriFBurak

seriFBurak

Üye
ya su daum wazgecse buyuk maclarda korkarak oynamktan.O da lorant gbi biraz deli , cesur oynatsa aslında fener için cok iyi olacak.Oynattıgı futbol , oynattıgı oyuncularla hiç ortusmuo

deniz_trk

Üye
aman iyi kalsın fenere lazım şampiyonlar liginde(muhahahahaaha) 8)

KaKa

Üye
tebrikler fenerbahçe.. öğrettiğimiz gibi. :D Aşk adamı olmanız için sevgiliniz olması gerekmiyor.. işte bu yüzden en büyük BEŞİKTAŞ.. tebrikler fenerbahçe böylece öcünü aldı (fakat gs daha kötü aldı) :)

the_patriot

Üye
Originally posted by serifburak@May 22 2005, 11:08 PM
ya su daum wazgecse buyuk maclarda korkarak oynamktan.O da lorant gbi biraz deli , cesur oynatsa aslında fener için cok iyi olacak.Oynattıgı futbol , oynattıgı oyuncularla hiç ortusmuo
[post=61866]Quoted post[/post]​

lorantı aklıma getirme yaw beni fenerden soğutan en etkili adam gül gibi oktay derelioğlunu yaktı daha ne yapsın herşeye bedel bu

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Aga yoksa Lorant&#39;tan önce Fenerbahçeyimi tutuyordun...

the_patriot

Üye
Originally posted by Gokhan43@May 22 2005, 11:16 PM
Aga yoksa Lorant&#39;tan önce Fenerbahçeyimi tutuyordun...
[post=61879]Quoted post[/post]​

yok aga nerden çıkardın doğuştan kartalım ben, o zaman feneride severdim oktay ı çok seviyodum ama oktayı yakanı bende yakarım :D

seriFBurak

seriFBurak

Üye
oktay yaaa
fenerden gittğine en cok uzuldugum kişilerden diğerleri rapaiç,lazetic ve pierre
ama oktay ı fener kadar besktas da yaktı sacma sapan bi hatun kwgası yuznden

the_patriot

Üye
Originally posted by serifburak@May 22 2005, 11:20 PM
oktay yaaa
fenerden gittğine en cok uzuldugum kişilerden diğerleri rapaiç,lazetic ve pierre
ama oktay ı fener kadar besktas da yaktı sacma sapan bi hatun kwgası yuznden
[post=61883]Quoted post[/post]​

24 yaşında kadar 120 gol atmıştı yanılmıyorsam bu yaşta başaran yok

Quattro

Quattro

Üye
Şimdi nerde oktay bilen varmı?

the_patriot

Üye
Originally posted by Quattro@May 22 2005, 11:38 PM
Şimdi nerde oktay bilen varmı?
[post=61900]Quoted post[/post]​

rasim karanın yanında azerbaycanda takımı şampiyon nerdeyse

kikoalp

Üye
napalım uefa yı almak nasip etmiş allah 2.kere
:off:

kikoalp

Üye
WE ARE THE BEST GALATASARAY

:artı: :artı: :artı: :artı:

wincih

Üye
Originally posted by Quattro+May 22 2005, 10:45 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(Quattro &#064; May 22 2005, 10:45 PM)</div><div class='quotemain'>
Originally posted by wincih@May 22 2005, 10:38 PM
<!--QuoteBegin-Quattro
@May 22 2005, 10:23 PM

walla ben bi şey anlamadım nedenine gelince takımları değil futbolu seviyorum tr de bir şampiyon olup bu kdr sevinen başka ülke varmnı bilmiyoprum şl de utanmasa sıfır çekecek uefa ya gidememiş oda yetmezmiş gibi doğru düzgün futbol oynamayan bir takım şampiyon oldu diye bu kdr sevinen ülke yok (ha birde chelsea taraftarları var ama onlar en azından başarılıydı) ayrıca siz o kdr yatırım yapacaksınız dünya yıldızları(&#33;)
(anelka tuncay başka?) ha Alex diceksiniz büyük maçlarda ne yaptıda yıldızlığını(&#33;) gördük&#33;

Ha ben mi hangi takımlıyım Bayern Leverkusen en azından iddam yok tasam da &#33;
[post=61829]Quoted post[/post]​

Leverkusen taraftarı görmesem inanırımda yani atıyosan biraz destekli at arkadaşım. Direk fenerbahçeyi yerin dibine sokmuşsun geseli bjk liler bile bu kadar ağır konuşmuyor değil başka takım tutan biri böyle konuşucak...

Hadi canım güldürme beni. :nono:
[post=61838]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

alla alla olamazmı ben haklemlere konuşurken bjk yi saçma sapan iş yaparken gs yide böle yerin dibine geçirdim merak etme :)

DefectoR

Arkadaşlar ve beklenen son gerçekleşti, Fenerbahçemiz şampiyon oldu. Tüm takımlaı tebrik ederim.
Özellikle Galatasaray ve Trabzonspor&#39;u; çünkü lige çok güzel renk kattılar

ibonline

ibonline

Üye

VAN cumhuriyet meydanı
mazinde bir tarih yatar yaşaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa FENERBAHÇE
arkadaşlar elimde kendim derlediğim süper bir klip var onun sitede yayınlamak istiyorum lütfen :help:
:artı: ŞAMPİYON FENERBAHÇE :artı:
:oke: :oke: :oke: :oke: :oke: :oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt