Şampiyon Biz Olacağız

 • 30 Eylül 2013
 • 255 Okunma
 • 2 Cevap

 1. Ne aldığımız cezalar ne de yaratılan olumsuz hava bizi hedefimizden döndüremez. Kulüp olarak daha kötüsüne de hazırlıklıyız"
  2-1 gerideyken tatil edilen derbi, takıma 4, teknik direktör Bilic'e de verilen 3 maçlık ceza... Her şey günlük güneşlik giderken, bir hafta gibi kısa bir süre içinde, Beşiktaş adına bir sürü olumsuzluk yaşandı... Şimdi akıllarda tüm bunların saha sonuçlarını etkileyip, etkilemeyeceği sorusu var. Ancak Başkan Fikret Orman kendisinden son derece emin. Verdiği mesaj ise şu: "Sezon sonunda şampiyon biz olacağız."

  TAKIMA VE CAMİAYA GÜVENİYORUM

  Beşiktaş'ın 2003- 2004 sezonunda yarım kalan Samsunspor maçı sonrası şampiyonluğu kaybetmesine sık sık vurgu yapıldığını hatırlatan Başkan Orman, "Ne aldığımız cezalar, ne de yarıtılan olumsuz hava bizi hedefimizden döndürmeye yetmeyecek. Futbolcularıma, teknik heyetime, her şeyden önemlisi camiama güveniyorum. Kulüp olarak daha kötüsüne da hazırlıklıyız" şeklinde konuştu.

  BİZE GÜVENİN, KULÜP EMİN ELLERDE

  Taraftarlara "Bize güvenin" diyen Orman sözlerini şöyle tamamladı: "Beşiktaş emin ellerde. Kulübümüz için çok zaman ve emek harcıyoruz. Her şeyi düşünerek çalışıyoruz. Onun için içiniz rahat olsun. Artık mali sorunlarını çözen, geleceğe güvenle bakan bir Beşiktaş var. Birlik ve beraberliğimiz devam ettiği sürece önümüze çıkan engelleri bir bir aşacağız. Bundan kimsenin şüphesi olmasın."

  ESCUDE'NİN SÖZLEŞMESİ UZATILIYOR

  Slaven Bilic'in gelmesiyle bir anda Beşiktaş 11'inin değişmez elemanı olan Julie Escude'nin sözleşmesinin bir yıl daha uzatılması gündeme geldi. Fransız oyuncunun da prensip olarak önüne sunulan bir yıllık sözleşme uzatma teklifine sıcak baktığı, yeni yılla birlikte Escude'nin formunu aynı şekilde devam ettirmesi durumunda sözleşmesinin bir yıl daha uzatılacağı bildirildi.
   


  Yazan: scarface006
  Mad EagLe bunu beğendi.
 2. Bugün inşallah alacağız maçı yolumuza devam edeceğiz. Galatasarayı yenseydik herşey çok güzel olacaktı ancak 2. yarıda oyunu bozduk
   
  scarface006 bunu beğendi.
 3. Bu akşam inşallah kazanırızda sorunsuz devam ederiz yolumuza.
   

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
22/02/2019 - 14:57