SA:MP GTA SA Android Multiplayer (Beta3)

Sponsorlu Bağlantılar

Terzoo98

Terzoo98

Üye
    Konu Sahibi
SA:MP GTA SA Android Multiplayer (Beta3)

Herkese merhaba arkadaşlar. Grand Theft Auto: SanAndreas 1.8 mobil versiyonunu bilmeyen yoktur :) multiplayer özelliği yani Online çevrimiçi oynama geldi :) Rus modderlar tarafından yapılan APK mod gerçekten de çalışıyor ama henüz BETA yani test aşamasında merak edenler için konuyu açtım herneyse oyuna CJ ile başlıyorsunuz her zamanki gibi :) diğer bağlanan insanlarda CJ farklı skin değiller bazen iç içe giriyorsunuz doğru dürüst kontrol sağlayamıyorsunuz paranız yok silah Ve farklı araba alınmıyor. şimdilik hatalar böyle ama düzeltilecekmiş. Araç olarak sadece Elegy modeli kullanılmış ( ) Normal Bir İp adresine bağlı oyun Wİ-Fi bağlantınız olduğu sürece oynayabilirsiniz kardeşimle beraber test ettik.:thumbup:

-Kurulum için-
1-
Telefonunuzda veya Tabletinizde GTA:SA kurulu ise ilk önce OBB ve DATA dosyalarını yedeklemeniz lazım. Bunun için ilk önce Play store'dan ZArchiver programını indirin veya kurulu ise açın Android/obb/com.rockstargames.gtasa/
klasörünü silinmemesi için yedekleyelim veya ismini değiştirelim. Aynı şekilde data dosyasını da yedekleyelim sonra uygulamalardan GTA:SA yı bulup kaldıralım.

2- İndirdiğiniz SAMP.7z dosyasını ZArchiver programı ile arşivden çıkarın Apk dosyasını cihazınıza kurun daha sonra com.rockstargames.gtasa klasörünü yedeklediyseniz OBB ye atın veya ismini değiştirdiyseniz yeniden adlandırın

3- Son olarak arşivden çıkardığınız SAMP
klasörünü
Android/data/com.rockstargames.gtasa/files yapıştırın internet bağlantınızı açın ve oyuna girip Start game a Basın

İndirme Linki:
Official Site:

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

*Ekran görüntüleri*
->
->

Herkese iyi günler :):tşk:

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Buğra

Buğra

Buğra

Admin
Paylaşım için :tşk:

Terzoo98

Terzoo98

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim :spr

• Beğen
Tepkiler: Buğra
Morpheuz

Morpheuz

Üye
Bu ruslar işini biliyor :ehe
Paylaşım için teşekkürler :)

• Beğen
Tepkiler: Terzoo98
Gofrettin115

Gofrettin115

Üye
İndiriyorum bakalım

Misafir - 7371

Oyundan atıyor

Terzoo98

Terzoo98

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar merhaba modun yeni sürümü yayınlandı isteyen linkten takip edebilir

Misafir - 937051

Araba nasil isteniyo allah aşkina yazin

Yönetici tarafından düzenlendi:
v30xy

v30xy

Üye
Oynamıştım Güzel Ama Arabanın İçindeki Adamın Yanına Binme, Cleo+MP ve Sunucu Değiştirme Olsa Daha İyi Olurdu Diye Düşünüyorum.

Üst Alt