Sakııın Samsung apps güncellemeyin

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

veev

Üye
    Konu Sahibi
Sakııın Samsung apps güncellemeyin
dediğim gibi yapmayın yaptığınızda başlat yerine yüklendi yazıyor

senam38

Üye
ben güncelledim arkadaşlar spoofer olayını engellemek için yapılmış arkadaşın dediği gibi

TayLorSwift

TayLorSwift

Üye
GünceLLedik MaLesef :P :ehe :ehe

veev

Üye
    Konu Sahibi
samsung apps e guncellemesende girilmiyor yani her iki turlude spoof u engellemisler temennimiz yeni bir teknik bulunmasi

sedileba

Üye
ya bende wave 2 var jl4 kullanıyorum günceleme çıktı şimdi bende spoladığım programlar güncellemeden sonra açılmayacak mı

veev

Üye
    Konu Sahibi
evet acilmayacak

ares_53

ares_53

Üye
artık spoof falan yalan oldu bayılın paraları :ehe öylede bi güncelleme uyarısı yapmışlarki bitek onayla tuşu var mecbur tıklamak zorundasın yoksa apps e giremiyon :d:

• Beğen
Tepkiler: burakburti ve umitafy

veev

Üye
    Konu Sahibi
evet yaaa ben dragondurul abimizden dan veya badapps ru dan bir atilim bekliyorum

sez00

Üye
artık spoof falan yalan oldu bayılın paraları :ehe öylede bi güncelleme uyarısı yapmışlarki bitek onayla tuşu var mecbur tıklamak zorundasın yoksa apps e giremiyon :d:
işinize karışmak gibi olmasın ama 1000 tl lik bi telefona toplamda 50 veya 100 tl lik uygulama yüklemek çok olmaz bence.bırakın spoof olayını 3-5 tllik bi uygulama için degmez.yansıtın faturanıza bakın keyfınizee.ben telefonu aldım alalı 45 tl lik uygulama almısım.kafam agrımıyor hersey orjınal stres yapmayın arkadaslar herkese kolay gelsın

• Beğen
Tepkiler: akdenizx, soserious, ercizm ve 1 kişi daha
erem.qns

erem.qns

Üye
bastırın alın nolcek :)
işin basından beri bi kez spoof yapmadım:yuru

• Beğen
Tepkiler: umitafy

ozangur

Üye
spoof candır yaa :D:D

iceman007

Üye
ne yalan söyleyim, çok mutlu oldum spoofu engellediklerine

• Beğen
Tepkiler: umitafy ve aybek1453
psycopat7

psycopat7

Üye
işinize karışmak gibi olmasın ama 1000 tl lik bi telefona toplamda 50 veya 100 tl lik uygulama yüklemek çok olmaz bence.bırakın spoof olayını 3-5 tllik bi uygulama için degmez.yansıtın faturanıza bakın keyfınizee.ben telefonu aldım alalı 45 tl lik uygulama almısım.kafam agrımıyor hersey orjınal stres yapmayın arkadaslar herkese kolay gelsın
+1 :oke:
Benimde 15 tl 2 paket sigara almadım :oke: Kafam ağırmadı.

• Beğen
Tepkiler: umitafy

nescafe656

Üye
tam indiriyordum bu başlığı gördüm gördükten sonra hemen telefonu kapattım (h),
açtıktan sonra ayarlar uygulamalar samsung apps yi güncelleştirme bildirimlerini kapattım :)
ama appsyi kullanamıyom :d:

silver021

silver021

Üye
ben bu güncelleştirme olayina çok fazla sevindim. ne bilim bence gayet iyi oldu spoof olayinin kalkmasi. hem ayrica samsungun kendi isletim sistemi badayi önemsedigininde bir göstergesi bu olsa gerek diye düşünüyorum.

• Beğen
Tepkiler: umitafy ve akdenizx
akdenizx

akdenizx

Üye
uzun süredir orjinal yazılımlarını kullanıyorum ve herzaman orjınalden yanayım. bu nedenle, çok fazla üzüldüğümü söyleyemeyeceğim. yukarıda arkadaşın'da dediği gibi demek ki bada'ya önem veriyorlar ve artık bu gibi işlerle kimsenin vakit kaybetmemesini istiyorlar. 850 - 900 lıra verıp bu telefonu alan adam zaten 3-5 lıra para verıp bırsey ındırmezsen gerek yok kullanmasına. Alamasın daha iyi. Bada'da gelişme istiyorlardak orjinal olanı kullanalım. Daha 2 yılı yeni doldurmus bir işletim sisteminin daha da ilerlemesi için herkesin özverili olması lazım. Çok param var mı hayır ama işimie yarayan programları alıyorum. rahat ediyorum. Güncellemeleri tıkır tıkır sorun olunca sorunu soyluyorum cözüyorlar. ne gerek kafa ağrıtmaya.. :oke: Tebrikler badadevelopers.

Cok gereksız olan uygulamaları yuklemeyın- almayın zaten kımse bu sayede dandık ıs yapmayacaktır

• Beğen
Tepkiler: ares_53
Noks

Noks

Üye
uzun süredir orjinal yazılımlarını kullanıyorum ve herzaman orjınalden yanayım. bu nedenle, çok fazla üzüldüğümü söyleyemeyeceğim. yukarıda arkadaşın'da dediği gibi demek ki bada'ya önem veriyorlar ve artık bu gibi işlerle kimsenin vakit kaybetmemesini istiyorlar. 850 - 900 lıra verıp bu telefonu alan adam zaten 3-5 lıra para verıp bırsey ındırmezsen gerek yok kullanmasına. Alamasın daha iyi. Bada'da gelişme istiyorlardak orjinal olanı kullanalım. Daha 2 yılı yeni doldurmus bir işletim sisteminin daha da ilerlemesi için herkesin özverili olması lazım. Çok param var mı hayır ama işimie yarayan programları alıyorum. rahat ediyorum. Güncellemeleri tıkır tıkır sorun olunca sorunu soyluyorum cözüyorlar. ne gerek kafa ağrıtmaya.. :oke: Tebrikler badadevelopers.

Cok gereksız olan uygulamaları yuklemeyın- almayın zaten kımse bu sayede dandık ıs yapmayacaktır

+1 katılıyorum

frager

frager

Üye
Yahu spoof olayı bitmediki xxjk1 hem en stabil sürüm hemde menüden çalışır şekilde spoof yapmaya olanak sağlayan en iyi fw

Öneririm arkadaşlar

Ayrıca hem tele para vercem bi dünya, hemde oyunlara... Neymiş Bada gelişcekmis bırakın bu efsaneleri

Ya ilk satarken daha cok para alcaklar uygulamalar ücretsiz olcak, ya da biz yolumuzu buluruz :)

boşuna destekle, orjinallikle kendinizi avutmayın

Emin olun samsung Bada' yı geliştirmek için bizlerin Appsden 1-2 liralık uygulama veya oyun çekmemizi beklemiyo ihtiyaçlarıda yok zaten

1 sene içinde 5 milyon wave satan şirketten bahsediyoruz diğer monitor-tv-bilimum elektrikli eşyaları saymıyorum :D

bu yüzden rahatça sömürebilirsiniz o paralara ihtiyaçları olsaydi spoof fln hikaye olurdu

iyi forumlar

burakburti

burakburti

Üye
o deilde NDrive 60 TL az deil ki içim gider walla :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt