Sagopa Kajmer Temaları Aranıyor...!!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
byilmazZ

byilmazZ

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar bana N73 için sagopa kajmer teması bulabilirmisiniz veyada siz yapın, ben yapmak için çok uğraştım ama gerekli programları falan bulamadım birde o kadar fazla zamanım yok. Bütün cep forumlarını dolaştım düzgün bir tema yok. 6-7 tane buldum ama onlarda çok dandik tema bile denmez onlara ben maxicep üyelerine güveniyorum, tüm sagocular bu temaları bekliyor.
 
sublieutenant

sublieutenant

Üye


Ara >> Sagopa Kajmer :oke:
 
byilmazZ

byilmazZ

Üye
    Konu Sahibi
çok saol dostum istediğim temaları buldum
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt