Sağlık Vurgununda 60 Gözaltı


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Pure Life

Pure Life

Üye
    Konu Sahibi
Siirt Emniyet Müdürlüğü Ekiplerince Sağlık Kurumları ile Eczanelere Yönelik Düzenlenen Operasyonlarda Aralarında Sağlık Çalışanlarının de Bulunduğu 60 Kişi Gözaltına Alındı.

Siirt Emniyet Müdürlüğü ekiplerince sağlık kurumları ile eczanelere yönelik düzenlenen operasyonlarda aralarında sağlık çalışanlarının de bulunduğu 60 kişi gözaltına alındı.

Alınan bilgiye göre, bir süredir konuyla ilgili çalışma yürüten Siirt Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlar Şube Müdürlüğü ekipleri, Siirt il merkezi ile Kurtalan ilçesindeki bazı sağlık kurumları ile eczanelere yönelik eş zamanlı operasyon düzenledi. Operasyonda aralarında sağlık çalışanlarının da bulunduğu 60 kişi gözaltına alındı.

Polisin, operasyonda çok sayıda yeşil kart ve reçeteye el koyduğu belirtildi.</SPAN>
 
Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Nerden vurgun vuracağını şaşırdı artık millet...
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt