Sag Clik Ile Tiklayinca Ne Oldu

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
iceboy

iceboy

Üye
    Konu Sahibi
Sag Clik Ile Tiklayinca Ne Oldu
Asagidaki siteden resim, text kopyalamaya calisin ve karsiniza su cikiyor:

(Crook, uckagitci, duzenbaz demek) Cok guldum ya!!! Paylasmak istedim!

cepix

cepix

Üye
Töbe Töbe

helper007

helper007

Üye
ben kopyalayabiliyorum.

cepix

cepix

Üye
Adamına göre mi davranıolar

msw

msw

Üye
Onu da kırmasını biliriz buyrun ...

impavidus

impavidus

Üye
Bir de komik resimler ve karikatürlerin olduğu bir Türk site vardı.Oradan da resim ve karikatürleri kopyalayamıyordun "Ula uşağum ne edeysun" benzeri bir yazı çıkıyordu sağ tıklayınca

iceboy

iceboy

Üye
    Konu Sahibi
Ayni yontem print screen ilede yapiliyor...

msw

msw

Üye
sonuçta sağ tuş çalışıyor ...

fersag

Üye
<div class='quotetop'>(msw &#064; Mar 25 2006, 08&#58;07 PM) [post=304236]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
Onu da kırmasını biliriz buyrun ...

[/b][/quote]

eee ne varki bunu kırmakta kardeşim
çocuklar bile kırıyo artık

msw

msw

Üye
Amacım sağ tuşun çalıştığını göstermekti ... Sen hava attığımı zannettin galiba

Haberci

Haberci

Üye
Resmin üzerine gel önce sol tuş sonra da bırakmadan sağ tuş yapıp sol tuşu bırakıyoruz ve resmi alabiliyoruz

msw

msw

Üye
ilk önce sağ tıklayıp uyarıyı gördükten sonra space e basılı tutup sağ basıyorsun sonra space i bırakıyorsun sağı da en son bırakıyorum olay bitiyor

iceboy

iceboy

Üye
    Konu Sahibi
Tabi haklisin msw. Ben bir an icin "save as" gorunce (farkli kaydet) sayfayi kaydettigini falan sandim&#33; Gulunc dimi?
Haberci abi, denedim valla haberim yoktu boyle birseyden&#33; msw&#39;nin soylemeye calistigi da ayni seydi sanirim ama ben karistirmisim&#33;&#33;&#33;

oh, iki ayri yontem varmis...

Haberci

Haberci

Üye
Sayfalardan herhangi bir meteryal alınmaması için scriptler var onları sitenizin içine yerleştirirseniz kimse (hacker ler hariç ) sitenizin sayfalarından değil bir resim yazı dahi kopyalayamazlar hatta öyle scriptler var ki bu girişimi yaptığınızda PC nizi resetlettiriyor yani arayana döküman çok.Bu internet DERYA yeteki kim neyi aradığını bilsin YOK YOK

crazy_amigo06

crazy_amigo06

Üye
bu site küfredio beeeee guzel yontem

mucab77

mucab77

Üye
kopyalamak istediğin yeri secip klavyeden ctrl+c yapıp word e veya painte yapıstırabilirsin

hiç olmazsa küfrü görmeden almış olursun

msw

msw

Üye
sağ tıklamadan önce yazı çakacağını tahmin edemezsin dolayısıyla elinde olmadan görüyorsun

mucab77

mucab77

Üye
haklısın yaw

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt