Sadri Şener'den Meireles İçin Şok Sözler

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
Sadri Şener'den Meireles İçin Şok Sözler

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener Beyaz TV'de yayınlanan Beyaz Futbol adlı programda şok edici açıklamalarda bulundu.

Şener, Galatasaray - Fenerbahçe derbisinde Meireles ve hakem Halis Özkahya arasında yaşananlar için '''Meireles'in saç stiline ve dövmelerine bakınca hakeme o hareketleri yapması doğal'' şeklinde konuştu.

Bordo mavili kulübün başkanı Trabzonspor'a bu saç stili ve böyle dövmeleri bir oyuncuyu almayacağı belirtti.

Tecrübeli futbol adamı Burak Yılmaz'ın Avni Aker'de tepki alması için ise: "Burak atılan maddeleri tasvip etmiyorum ama futbolda böyle tepkilerin olması normal. Burak dediği gibi 5 milyon kazandırdı ancak daha farklı olabilirdi. Sonuçta Burak'ı zorla tutacak değildik. Bize konuştuğu gibi davranmadı." şeklinde konuştu.

Galatasaray ile ilişkilerin bundan böyle iyi olmayacağını söyleyen Şener "Galatasaray ile biz dosttuk. Trabzon halkı Galatasaray'ı severdi ancak bundan sonraki yıllarda ilişkilerimizin pek de iyi olacağını zannetmiyorum." ifadelerini kullandı.

Şener son olarak Türkiye Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu için: "Tahkim Kurulu Fenerbahçe'nin yan kuruluşu gibi. Tahkim kurulu belki Meireles'in cezasını düşürebilir. Ayrıca Meireles'e verilen cezanın da artması gerektiğini düşünüyorum" diyerek sözlerini tamamladı.

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Şimdi birşey söyleyeceğim ama çok ağır olacak ...
Neyse ...

osicik

Üye
sadri şenere yakışmamış insanlar görünüşüyle değerlendirilmez meiralesin yaptığıda hoş değil ama cezası verildi.....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...