Sadece çikolata yiyebiliyor!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Fatih[Sag0]HiphoP

Fatih[Sag0]HiphoP

Üye
    Konu Sahibi
İngiltere'de yaşayan Rebecca Scowcroft doğduğundan beri çikolata dışında başka hiçbir şey yiyemiyor.

Başka yiyecekler yemekten korkan küçük kız, her sabah 15 küp çikolatayı pişirerek, 10 tane de parmak çikolatayı soğuk şekilde yiyerek kahvaltı yapıyor.Akşam yemeklerinde ise çikolatanın yanında sadece pirinç patlağı yiyebiliyor. 10 yıldan beri aynı şekilde beslenen kızın hiçbir sağlık şikayeti bulunmaması durumun daha da enteresan hale getiriyor.

Doktorların koyduğu teşhise göre normal yemeklere karşı fobisi olan küçük kızın durumunda olan çocuklara İngiltere'de birçok çocuk olduğu söyleniyor.
 

KAFKAS KARTALI

Üye
bende artık sadece çikolata mı yesem ne.:ehe
çikolatı ağacı çıkar belkide yakında o kızın karnında.
 
Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Başka bir şey yemeden hayatta kalması imkansız değil mi :ss
 
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Daha önce verildi diye düşünüyorum;)
 
>>impacter<<

>>impacter<<

Üye
DiaBLoS&#8482;;1005342' Alıntı:
Daha önce verildi diye düşünüyorum;)


katılıyorum daha önce verilmişti...
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt