Sadece bir fikir...

Sitede Kurtlar Vadisi Bolumu açılsınmı?

• Açılmasın ya bize ne Kurtlar vadisind

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    3
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
_aLTaN_

_aLTaN_

Üye
    Konu Sahibi
Eger okullar açılana kadar açılırsa ben doldurmaya gayret gosteririm... ;)

İlgi gorecegindende eminim açıkçası ;)

delimakina

Üye
ehehehe sen de be bende knight bölümü istemiştim :)
gerçi ozan avatarı bile knight yaptı ama neyseeeee

Salihyet

Salihyet

Üye
bence açılmasın,çünkü:ne tartışılabilirki bir dizi hakkında sadece bölümler ve oyuncular bence değmez

Tayfuns

Üye
bence iyi olur eski bolumleride koyarsiniz :D

msw

msw

Üye
bence gereksiz yaa sizde çok abarttınız...

Gokhan43

Gokhan43

Üye
Gereksiz bence. ;)

iceboy

iceboy

Üye
Hic izlemedim Kurtlar vadisini, begenmiyorum. Bir kere Denktas var diye bi bakmistim ve sikintidan patladigimdan pc'me kosturmustum.
Bence gereksiz...!!!

the_patriot

Üye
ben istemiyorum :(

KimyageR

KimyageR

Kapalı Hesap
Olabilirde olmayabilirde :( ;)

Caine

Caine

Üye
kendi adıma gereksiz diye buluyorummmm :nono: yaw bizene kurtlar vadisinden :DD

maavii

Üye
bence güzel dizi olsa güzel olur ama olmazsa olmaz değil...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt