Saçlarim normal mi yasim 16


ömer talat katı

ömer talat katı

Üye
    Konu Sahibi
Lise sınavı zamanı dökülüyordu ve şuan günde 30 saç dokuluyor . Vitamin alıyorum ancak daha etetkisolmadı. Vitamin ne zaman etki eder.amcam dayım kel değil ancak dedem ve babaannem kel.
 

Ekli dosyalar

sinan yüksel

sinan yüksel

Üye
Lise sınavı zamanı dökülüyordu ve şuan günde 30 saç dokuluyor
Kafana takma 30 hiçbişey değil, şuan mevsimsel dökülmeler vardır. Çocukluktan çıkarken, saçlar çizgisi geriye gitmeye başlar...
Vitamin alıyorum ancak daha etetkisolmadı. Vitamin ne zaman etki eder.amcam dayım kel değil ancak dedem ve babaannem kel.
Bugün dökülen saçlar en az 6 ay önce elveda demeye başlar ve yenisi gelir, dengeli beslenmeye bakın, yaşlandıkça dökülmesi de normaldir.
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt